Zamknij

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji od 15 grudnia na PGE Narodowym!

100 pojazdów o wartości ponad 100 milionów złotych – superauta i motocykle marzeń, gwiazdy motorsportu oraz ikony popkultury tworzą trzecią edycję Wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji. Już od 15 grudnia będziecie mogli zobaczyć to wyjątkowe miejsce na PGE Narodowym.

Największa moto-wystawa w Polsce

Od 15 grudnia do 25 lutego PGE Narodowy wypełnią unikalne auta i emocje. Takich pojazdów nie spotkasz na drodze, to 100 moto-marzeń. Na Wystawie wszystkie wystawione pojazdy można obejrzeć z bliska, zrobić zdjęcie i dowiedzieć się więcej ciekawych informacji na ich temat.

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji jest interaktywna i zapewnia atrakcje dla całej rodziny – każdy eksponat to niesamowita historia. Młodsi mogą rozwijać pasję, starsi powspominać. Na odwiedzających od 15 grudnia czekają symulatory i strefa aut zdalnie sterowanych. 

Ekspozycję podzielono na strefy tematyczne, które tworzą niepowtarzalny klimat! Z pewnością docenią to nie tylko fani motoryzacji. Trzecia edycja, oprócz rekordowej liczby i wartości aut, wypełni także rekordową przestrzeń 3200 metrów kwadratowych.

- Jestem dumny z tego, co udało się wypracować przez ten intensywny dla nas czas. Łatwo nie było, ale zarówno my, jak i nasi partnerzy lubimy wyzwania, więc postaraliśmy się dopracować Wystawę Inter Cars Ikony Motoryzacji w każdym możliwym szczególe. Szczególnie cieszą nas Aleja Gwiazd Motorsportu i wspólna akcja charytatywna, w której wraz z Wielką Wyprawą Maluchów, Fundacją Inter Cars oraz właścicielami ikonicznych aut zbieramy środki na rozwój i podnoszenie kompetencji młodych, którzy zasługują na swoją szansę. Warto śledzić social media wystawy, które są naturalną platformą do dzielenia się z Wami informacjami o nadchodzących spotkaniach na żywo z gwiazdami lub nowych premierach na wystawie. U naszych partnerów natomiast cyklicznie pojawiają się konkursy, w których można wygrać wejściówki, więc tym bardziej zachęcam, bo na tych kanałach dzieje się dużo dobrego - mówi Michał Gawior, organizator wystawy.

100 pojazdów, 100 milionów złotych!

Ikony Motoryzacji to szerokie pojęcie, a lista aut jest bardzo różnorodna. Z pewnością nikt nie wyjdzie zawiedziony!

Większość z zawrotnej sumy 100 milionów złotych budują wystawiane superauta marzeń, w tym bardzo egzotyczne hypercary! Najszybsze, najdroższe i najbardziej egzotyczne auta w Polsce zamienią ciepłe garaże kolekcjonerów na blaski fleszy podczas wystawy. W strefie superaut marzeń zobaczycie m.in. Ferrari F40, Hennessey Venom czy Mercedes McLaren SLR.

W Alei Gwiazd Motorsportu nie zabraknie też polskich akcentów, w końcu wystawa znajduje się na PGE Narodowym. Swoje pojazdy wystawią Krzysztof Hołowczyc, Inter Europol Competition (polscy zwycięzcy 24h Le Mans), Rafał Sonik, Eryk Goczał i wielu innych utytułowanych zawodników. Warto być dumnym z polskich sukcesów.

Udział motoryzacji w popkulturze pokaże Aleja Gwiazd Filmu, pełna ikonicznych pojazdów z polskich i zagranicznych produkcji. Aby zadowolić najbardziej wybrednych, główną strefę wystawy wypełnią też ikony zasłużone dla historii motoryzacji, a nawet memów.

Otwarcie Wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji już 15 grudnia na PGE Narodowym! Będziecie mogli ją odwiedzać do 25 lutego. 

Bilety i więcej informacji znajdziecie na: www.ikonymotoryzacji.com

Ikony Motoryzacji