Zamknij

Ruszyła sprzedaż biletów na Drift Masters Grand Finale 2024

Po niezwykle emocjonującej i legendarnej już rundzie Drift Masters na PGE Narodowym w 2023 roku, organizatorzy zapowiadają powrót na ten najbardziej ikoniczny obiekt sportowy w Polsce. Rok temu PGE Narodowy wypełnił się po brzegi kibicami driftu z całego świata ponad dwukrotnie pobijając światowy rekord frekwencji imprezy driftingowej. 

- Zapełnienie PGE Narodowego w sezonie 2023 pokazało nam, że kibice chcą jeszcze więcej drigftingowych emocji na najwyższym, światowym poziomie, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się otworzyć wszystkie trybuny także na piątkowe kwalifikacje. Planujemy zaprosić na to dwudniowe wydarzenie ponad 100 000 fanów motorsportu! - mówi Dariusz Marzec, wiceprezes Drift Masters.

Drift Masters otrzymało mnóstwo zapytań od kibiców o to, czy nie ma możliwości na udostępnienie dodatkowych miejsc tym, którzy nie zdążyli ich zakupić w normalnym czasie. Niestety wszystkie krzesełka na PGE Narodowym były zajęte na ponad miesiąc przed rozpoczęciem imprezy. Dodatkowo, jest jeszcze jeden, bardzo szczególny powód ku temu, aby zapełnić obiekt kibicami przez dwa dni.

- W sezonie 2024 obchodzimy 10. urodziny Drift Masters! Z tej okazji szykujemy specjalne atrakcje, a po piątkowych kwalifikacjach zaprosimy kibiców na imprezę urodzinową naszej ligi. W sobotę natomiast w pełni skupimy się na wielkim finale sezonu 2024, który zwieńczy ten wyjątkowy sezon i wyłoni zwycięzcę całego cyklu Drift Masters 2024 - zdradza Adam Krawczak, prezes Drift Masters.

Drift Masters zapowiada szereg atrakcji z okazji imprezy na PGE Narodowym, która już 13 i 14 września w Warszawie. Jakie to atrakcje? 

- Obserwujcie nasze social media, tam będziemy systematycznie informować o tym, co specjalnego przygotowaliśmy i jakich ciekawych gości oraz ambasadorów zaprosimy na nasz spektakl driftingu. Musimy dawkować te informacje, bo są naprawdę emocjonujące - dodaje Krawczak.

Pod względem sportowym sezon 2024 Drift Masters będzie jeszcze lepszy!

- Przez cały rok obserwujemy największe światowe talenty driftingowe oraz motywujemy naszych obecnych kierowców do nieustannego rozwoju. Ilość wydawanych przez nas licencji jest ograniczona, a jednym z kryteriów, jakie stanowi o tym, czy dany kierowca będzie jeździł w Drift Masters czy nie, są na pewno jego umiejętności. Chcemy mieć najlepszych kierowców na świecie po to, aby nasi kibice oglądali najlepsze driftingowe show na ziemi - tłumaczy nam Arkadiusz Dudko, wiceprezes Drift Masters.

Bilety na Wielki Finał sezonu 2024 Drift Masters już teraz są dostępne na eBilet.pl. Tylko teraz dwudniowa wejściówka jest możliwa do nabycia w promocyjnej cenie. Lepszej oferty już nie będzie!

✨ Jeśli jesteś zainteresowany lożą VIP na to wydarzenie skontaktuj się z nami na 👉 skybox@pgenarodowy.pl

Drift Masters