Slow Weekend #Święta, czyli kultowe targi z prezentami na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Kultowe targi Slow Weekend to największe w kraju wydarzenie zrzeszające polskie marki autorskie oraz lokalnych producentów z różnych kategorii. Na evencie obecnych było ponad 200 wystawców, w których asortymencie znalazły się m.in. produkty slow i vintage.

W ramach świątecznej edycji wydarzenia, uczestnicy mieli okazję kupić odzież, akcesoria i kosmetyki tworzone w duchu “slow”.  To było idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukali wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów świątecznych.

Wśród atrakcji targów znalazła strefa Warsztatowni z wypełnionym po brzegi programem. Podczas 9 paneli warsztatowych uczestnicy mogli wziąć udział w m.in. zajęciach z makijażu, jogi twarzy oraz tworzenia zapachowych kadzideł i perfum. Dla chętnych prowadzone były także warsztaty z ceramiki, podczas których można było własnoręcznie ulepić kubek z gliny.

PGE Narodowy, jako największa arena wielofunkcyjna w Polsce, dysponuje licznymi przestrzeniami umożliwiającymi organizację wydarzeń o różnorodnej tematyce. W przypadku targów Slow Weekend #Święta wykorzystana została Galeria PGE Narodowego, która doskonale sprawdzi się podczas organizacji m.in. targów, konferencji i bankietów. Ta wyjątkowa przestrzeń charakteryzuje się doskonałym widokiem na płytę areny oraz bezpośrednim dostępem do promenady i trybun areny.