Zamknij

Międzynarodowe pokazy pirotechniczne na Stadionie Narodowym!

6 000 ładunków wystrzelonych w powietrze, cztery widowiskowe spektakle, niesamowita muzyka i teatr ognia – to wszystko już we wrześniu 2015 roku w Warszawie. Stadion Narodowy i International Fireworks Festival zapraszają na najpotężniejsze widowisko pirotechniczne w Polsce! Bilety już w sprzedaży.

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to wyjątkowy spektakl i prezentacja niepowtarzalnych oraz potężnych widowisk sztucznych ogni wyreżyserowanych przez zespoły najlepszych grup wykonawczych. Wszystkie grupy to laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie. We wrześniu zobaczymy mistrzów z Chorwacji, Finlandii i Austrii. Niebo nad Warszawą rozświetli w sumie ponad 530 osób!

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się w Katowicach w 2014 roku przyciągając ponad 25 000 uczestników, czas na jeszcze większą dawkę emocji jaką bez wątpienia dają niesamowite spektakle pirotechniczne. Po raz pierwszy tak dużą liczbę pokazów pirotechnicznych będzie można zobaczyć 5 września 2015 roku na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Tego wieczoru przeniesiemy się w niesamowity świat kolorowych i zsynchronizowanych z muzyką spektakli pirotechnicznych. Na wszystkich widzów czekają aż cztery widowiskowe pokazy. Trzy pokazy konkursowe oraz pokaz kończący festival. Grupa, która zyska największe uznanie publiczności zdobędzie tytuł „Champion Fire Show”.

Na początku września w Warszawie, w sumie w powietrze zostanie wystrzelonych 6 tys. fajerwerków! W polskich realiach to absolutny rekord. Impreza potrwa ponad 7 godzin, w trakcie których odbędą się cztery dwudziestominutowe pokazy. Początek festiwalu o godzinie 18.00.

Bilety od 24,99 zł są już w sprzedaży w salonach Empik oraz na ebilet.pl. Szczegóły na temat Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych na international-fireworks.com.Link skrócony: www.stdn.pl/adec6