Ostatnie wrześniowe terminy na organizację wydarzenia w ekskluzywnych przestrzeniach PGE Narodowego!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Każdy, kto marzy o zorganizowaniu niepowtarzalnego spotkania biznesowego, kongresu, gali czy konferencji, powinien uważnie przeanalizować możliwości, jakie daje PGE Narodowy. Największy stadion w Polsce, to nie tylko wymarzone miejsce do organizacji meczów na najwyższym poziomie czy koncertów światowych gwiazd, ale również najlepsza przestrzeń do stworzenia wydarzenia biznesowego w nowoczesnej i ekskluzywnej aranżacji.

84 pomieszczenia i ponad 50 tysięcy mkw. powierzchni biznesowej, możliwość łączeń ze sobą pomieszczeń, zaawansowana technologia oraz dźwiękoszczelna architektura sprawiają, że PGE Narodowy sprosta wszelkim oczekiwaniom. Wśród najbardziej ekskluzywnych przestrzeni areny znajdują się m.in.:

Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne PGE Narodowego to sześć wielofunkcyjnych, przestronnych sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dwie z nich – Londyn i Paryż – mają modułowe ściany dźwiękoszczelne, pozwalające na wydzielenie dodatkowych pomieszczeń, idealnych na mniejsze panele lub konferencje. Po zastosowaniu takiego podziału istnieje możliwość wykorzystania aż 10 sal jednocześnie. Obszerne foyer, do którego prowadzą cztery ciągi wind oraz dwa ciągi schodów ruchomych, stanowi ich doskonałe uzupełnienie i może pełnić funkcję rejestracji lub powierzchni wystawienniczej czy cateringowej.

Biznes Klub

Najbardziej prestiżowa przestrzeń PGE Narodowego. Oferuje doskonałe warunki organizatorom gal i bankietów. Umożliwia ustawienie nawet dwóch scen jednocześnie, przeprowadzenie konferencji z częścią wystawienniczą i cateringową, a także montaż aranżacji targowych. Widok na płytę areny wraz z dostępem do promenady i trybun VIP, wysoki standard wykończenia oraz przestronne foyer przed wejściem to największe atuty Biznes Klubu. Przestronna sala zajmująca powierzchnię 3,2 tys. mkw o ekskluzywnym wystroju i wielu możliwościach aranżacyjnych, w którym możliwe jest zorganizowanie wydarzenia dla ponad 2,5 tysiąca osób.


Zorganizuj niezapomniane wydarzenie w najbardziej prestiżowych przestrzeniach PGE Narodowego. O pełną obsługę zadba doświadczony zespół operacyjny, który na co dzień przygotowuje eventy dla najbardziej wymagających klientów. Skorzystaj z ostatnich wrześniowych terminów wynajmu cieszącego się ogromną popularnością Biznes Klubu i Centrum Konferencyjnego.

Centrum Konferencyjne – wolne terminy:

04-05.09.2023

09-14.09.2023

18-19.09.2023

Biznes Klub – wolne terminy:

04-05.09.2023

11-14.09.2023

18-19.09.2023

Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego gwarantują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania. Dowiedz się więcej:

Telefon: (+48) 22 295 95 55

E-mail: sprzedaz@2012plus.pl