Talent Days, czyli targi pracy na PGE Narodowym!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

4 kwietnia w Biznes Klubie PGE Narodowego odbyły się największe w Polsce targi pracy i kariery - Talent Days. W trakcie ich trwania goście mieli okazję m.in. skonsultować swoje CV, zrobić profesjonalne zdjęcie oraz wziąć udział w warsztatach, panelach i konkursach. Targi były także doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych zarówno z potencjalnymi, przyszłymi pracodawcami, jak i osobami z podobnych branż.

Biznes Klub, w którym odbyły się Talent Days, jest jedną z najbardziej prestiżowych przestrzeni PGE Narodowego, o powierzchni ponad 3,2 tys mkw. Do największych zalet Biznes Klubu zaliczyć można m.in. wysoki standard wykończenia, dostęp do trybun VIP oraz promenady zewnętrznej, widok na płytę obiektu, a także przestronne foyer przed wejściem. Dzięki swojej uniwersalności, przestrzeń ta spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów i umożliwia organizację nietypowych wydarzeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach biznesowych PGE Narodowego? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tel. +48 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl
www.biznes.pgenarodowy.pl