Zobacz fotorelację z targów Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W weekend, 6 i 7 kwietnia na PGE Narodowym odbyły się największe targi kolarskie w Polsce, czyli Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy. Na wydarzeniu obecnych było ponad 100 wystawców prezentujących ok. 200 marek, dzięki czemu uczestnicy mieli okazję zobaczyć i przetestować najnowsze modele rowerów i akcesoriów. Gośćmi specjalnymi Bike Expo - Narodowego Testu Rowerowego byli znani sportowcy i eksperci kolarstwa, w tym: Chris Froome, Maciej Bodnar, Mateusz Kusznierewicz i Adam Probosz.

PGE Narodowy, jako największa arena wielofunkcyjna w Polsce, oferuje szereg przestrzeni umożliwiających organizację wydarzeń o różnorodnej tematyce. Wielofunkcyjność sal i pomieszczeń obiektu pozwala na dostosowanie ich do wymagań danego wydarzenia, co zwiększa komfort uczestników oraz zapewnia idealne warunki do prowadzenia zróżnicowanych aktywności. W przypadku Bike Expo - Narodowego Testu Rowerowego wykorzystane zostały miejsca, takie jak Biznes Klub oraz Centrum Medialne PGE Narodowego. Podobnie jak w latach 2018 – 2019, do dyspozycji uczestników targów była również płyta stadionu o powierzchni 12 500 mkw, gdzie na specjalnie przygotowanych torach możliwe było przetestowanie i porównanie rowerów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach biznesowych PGE Narodowego? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci dopasują najlepszą przestrzeń do Twoich wymagań.

tel. (+48) 22 295 95 55
e-mail: sprzedaz@2012plus.pl
www.biznes.pgenarodowy.pl