MROZU - Letnie Brzmienia

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Muzyk, autor tekstów, kompozytor, producent – Mrozu to artysta pełnowymiarowy. Przysłuchując się jego utworom trudno nie odnieść wrażenia, że za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energia, optymizm i dystans – to odczucia nieodłącznie towarzyszące produkcjom tego twórcy. Mrozu ma na koncie pięć albumów studyjnych, szósty – "Złote Bloki" – ukazał się kilka dni temu. To na tym krążku znajdują się, liczony w milionach wyświetleń singiel "Złoto", czy luzacki, równie porywający "Galacticos".  

ATLVNTA to najnowsze muzyczne wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego znanych wcześniej jako Lilly Hates  Roses. Debiutancki album duetu bazuje na elektronicznych beatach oraz soulowej energii z elementami alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Muzycy wystąpią na Letnich Brzmieniach w Warszawie przed koncertem MROZA oraz Darii Zawiałow. Lato muzycznych emocji trwa! 

Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (g. 12.00) na www.letniebrzmienia.pl.
Karnety w cenie 279 złotych będą dostępne od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (g. 16.00) na www.letniebrzmienia.pl.


Data i godziny wydarzenia: 11 sierpnia 2022 roku,  godz. 20:30
Organizator: Good Taste Production 
Bilety: Bilety w cenie od 79 zł na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (g. 12.00) na www.letniebrzmienia.pl. Przedsprzedaż karnetów w cenie 279 zł rusza w poniedziałek 11 kwietnia 2022 r. (g. 16.00) na www.letniebrzmienia.pl
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście od ul. Sokolej i Siwca
Więcej informacji: