Daria Zawiałow - Letnie Brzmienia

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej.  W 2017 r. zadebiutowała albumem "A kysz!". Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany "Helsinki". Płyta zyskała status Platynowej już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ją za najlepszy album 2019 r. honorując Fryderykiem w kategorii "Album roku Pop Alternatywny". W 2021 r. artystka zaprezentowała nowe wydawnictwo "Wojny i Noce". Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. W 2021 r. singlami "Kaonashi" i "Za krótki sen" z Dawidem Podsiadło Daria Zawiałow zapowiedziała swój trzeci album studyjny "Wojny i Noce", który szybko zyskał status platynowej.

ATLVNTA to najnowsze muzyczne wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego znanych wcześniej jako Lilly Hates Roses. Debiutancki album duetu bazuje na elektronicznych beatach oraz soulowej energii z elementami alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Muzycy wystąpią na Letnich Brzmieniach w Warszawie przed koncertem MROZA oraz Darii Zawiałow. Lato muzycznych emocji trwa! 

Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (g. 12.00) na www.letniebrzmienia.pl.
Karnety w cenie 279 złotych będą dostępne od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (g. 16.00) na www.letniebrzmienia.pl


Data i godziny wydarzenia: 2 września 2022 roku,  godz. 20:00
Organizator: Good Taste Production
Bilety: Bilety w cenie od 79 zł na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (g. 12.00) na www.letniebrzmienia.pl. Przedsprzedaż karnetów w cenie 279 zł rusza w poniedziałek 11 kwietnia 2022 r. (g. 16.00) na www.letniebrzmienia.pl
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście od ul. Siwca i Sokolej
Więcej informacji: