Audio Video Show 2022

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio, video i kina domowego w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory.

To też jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacjami sprzętu odbywają się seminaria poświęcone tematyce audio i video, a przez trzy dni trwa największa w kraju giełda winyli. W tym roku swoją obecność potwierdziło 150 wystawców i 600 marek.
 
Na Audio Video Show słucha się i ogląda bez presji czasu oraz poznaje najdroższy sprzęt na świecie, często sprowadzony do Polski tylko na tę okazję. To trzy dni delektowania się dźwiękiem w warunkach zbliżonych do domowych, miejsce rozmów o muzyce i obrazie w najwyżej jakości. Tradycyjnie gośćmi specjalnymi imprezy będą dziennikarze muzyczni i pasjonaci dobrego dźwięku, a artyści podpiszą swoje najnowsze płyty.


Data i godziny wydarzenia: 29 października 2022 roku,  godz. 10:00 -20:00
Organizator: Adam Mokrzycki Services
Bilety: Bilet jednodniowy - 50 zł
Bilet trzydniowy - 75 zł
Młodzież do lat 16 - wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: Trybuna zachodnia (poziom 2)
Trybuna wschodnia i zachodnia (poziom 1)
Poziom -1
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5
Wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: audioshow.pl
Facebook 
Instagram