Zamknij

Drift Masters European Championship 2023 Grand Finale

W dniach 15-16 września na PGE Narodowym odbędzie się finałowa runda sezonu 2023 ligi Drift Masters European Championship. Na tym wydarzeniu zostanie wyłoniony Driftingowy Mistrz Europy 2023 Drift Masters.

Warszawa, jedna z najszybciej rozwijających się stolic w Europie, będzie we wrześniu pretendowała do tytułu globalnej stolicy Driftingu! Wszystko za sprawą wielkiego Finału Drift Masters European Championship, który odbędzie się na kultowej, nowoczesnej arenie i świątyni polskiego sportu - PGE Narodowym!

Bądźcie gotowi, ponieważ zapowiadają się największe, najbardziej spektakularne i zapierające dech w piersiach zawody driftingu!

Finał tegorocznego sezonu na PGE Narodowym to coś, czego fani driftingu z całego świata jeszcze nie widzieli. DMEC łączy w sobie finezję i wyjątkowe techniczne umiejętności najlepszych kierowców oraz potworną moc unikalnych samochodów, dostarczając w efekcie ogrom ekscytujących driftingowych akcji w jednym spektakularnym motoryzacyjnym wydarzeniu. To wybuchowa mieszanka doznań dla całej rodziny!

Trudny technicznie tor będzie otoczony twardymi betonowymi bandami, do których kierowcy będą musieli jak najbardziej się zbliżyć, aby zdobyć maksymalną liczbę punktów. Nawet najmniejszy błąd może skończyć się dotkliwą porażką. Jeśli ten wyjątkowy układ nie będzie wystarczającym czynnikiem stresującym, aby zdobyć tytuł Mistrza Drift Masters European Championship, każdy kierowca będzie musiał również pokonać najlepszych na świecie zawodników w bezpośredniej rywalizacji.

Pierwszy raz w historii tak wielu utalentowanych i doświadczonych międzynarodowych kierowców driftingu stanie do walki na tak dużym obiekcie. Finałowy etap tegorocznego cyklu DMEC to driftingowe wydarzenie, na które fani motorsportu czekali od zawsze! Koniecznie dołącz do nas 15 i 16 września w Warszawie i przeżyj widowisko, na które w świecie driftingu czekano od ponad 35 lat.

Ludzie i ich maszyny zostaną pchnięci do granic swoich możliwości, a wszystko to wewnątrz potężnych murów PGE Narodowego! Żaden fan motosportu nie powinien przegapić tych zawodów.

Więcej informacji na temat tego wyjątkowego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej driftmasters.gp.

Bilety na wydarzenie są dostępne na platformie ebilet.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem loży VIP na to wydarzenie, skontaktuj się z nami: skybox@2012plus.pl

Data i godziny wydarzenia: 15 września 2023 roku,  godz. 12:00 -20:00
Organizator: Drift Masters Grand Prix Sp. z o.o.
Bilety: eBilet.pl
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Prosimy o kierowane się do bram wskazanych na biletach
Więcej informacji: