Zamknij

Andrea Bocelli

Andrea Bocelli powraca na PGE Narodowy!
 
Ukochany śpiewak Polaków powróci na PGE Narodowy, aby poruszyć serca i dostarczyć niesamowitych emocji! Największe przeboje i najpiękniejsze arie Andrea Bocelli zaśpiewa 24 sierpnia 2024 roku. Bilety w przedsprzedaży dla użytkowników Bilet Serwisu dostępne będą od wtorku, 4 lipca. Następnego dnia rozpocznie się sprzedaż ogólna na www.biletserwis.pl. 4 zł od każdego biletu przeznaczone zostanie na fundację artysty – Andrea Bocelli Foundation. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. 
 
Niezrównany artysta, człowiek, którego głos przeszywa serca i dusze na całym świecie. Od kilku lat nazwisko Andrei Bocellego nie schodzi z afiszy, a jego koncerty na wszystkich kontynentach gromadzą tłumy i pozostają wyprzedane do ostatniego miejsca. Wyjątkowy tenor o anielskim głosie przenosi swoich słuchaczy w świat piękna, pasji i niesamowitych emocji. Jego muzyka jest mostem łączącym różne kultury i narody, dotykającym najgłębszych zakamarków naszych dusz, wprowadza ukojenie i radość w serca.
 
Andrea Bocelli wystąpił po raz pierwszy na PGE Narodowym w ubiegłym roku i był to pierwszy klasyczny koncert na tej arenie. Brzmieniem głosu artysty zachwycił się komplet publiczności. Utwory, na które zawsze się czeka i które niemal na pewno również zabrzmią ponownie w Warszawie, to prawdziwa kolekcja perełek. Wśród nich jest ikoniczna, bardzo wyczekiwana kompozycja, „Time To Say Goodbye”, a także aria „Nessun Dorma” z opery "Turandot" Giacomo Pucciniego. Podczas występów na żywo nie brakuje także utworów śpiewanych w duetach. Goście włoskiego tenora to uznani artyści, czasem też instrumentaliści zarówno poruszający się w kręgach muzyki pop jak i klasyki. Ogromną niespodzianką dla publiczności ubiegłorocznego koncertu w Warszawie był przyjazd Matteo Bocellego, syna Andrei. Obaj panowie zaśpiewali wtedy wspólnie „Fall On Me”. Kto tym razem przyjedzie do Warszawy, aby u boku wielkiego tenora stanąć na scenie – tego dowiemy się przed przyszłorocznym wydarzeniem. 
 
Koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 24 sierpnia 2024 roku. Bilety w sprzedaży na www.biletserwis.pl.

Data i godziny wydarzenia: 24 sierpnia 2024 roku,  godz. 20:00 -22:30
Organizator: Prestige MJM
Bilety: biletserwis.pl
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Bramy 1, 2, 3, 4, 5 i 11
Więcej informacji: