Zamknij

Roztańczony PGE Narodowy 2024

Rozpoczynamy głośne przygotowania, aby uczcić jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i muzycznych w kraju, jakim jest "Roztańczony PGE Narodowy". Impreza, która w 2023 roku zgromadziła rekordową publiczność oraz rekordową liczbę Artystów - aż 54 w line-upie, zapowiada się na niezapomniany koncert, który zdobędzie rozgłos nie tylko w Polsce ale i na świecie.
 
28 września 2024 to data, którą każdy miłośnik muzyki i tańca powinien już teraz odnotować w swoim kalendarzu. PGE Narodowy, jeden z najbardziej ikonicznych stadionów w Polsce, znów zamieni się w pole do tańca, na którym tysiące ludzi połączy się w zabawie do najlepszej muzyki!
 
Organizatorzy "Roztańczonego PGE Narodowego" obiecują, że tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej spektakularna i rozbudowana niż kiedykolwiek wcześniej. Publiczność ma oczekiwać niesamowitych występów polskich i światowych artystów, niespodzianek i wyjątkowych momentów.
 
Wydarzenie to przyciąga zarówno młodych ludzi, którzy chcą tańczyć i bawić się do białego rana, jak i miłośników muzyki, którzy docenią szeroki zakres gatunków muzycznych prezentowanych na scenie. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem muzyki elektronicznej, hip-hopu, czy disco, "Roztańczony PGE Narodowy" ma coś do zaoferowania każdemu.
 
"Roztańczony PGE Narodowy" stał się synonimem niezapomnianych chwil, które łączą ludzi z różnych środowisk i kultur w jednym, ogromnym tańcu. Ta impreza przekracza granice, przynosząc radość i pozytywną energię wszystkim uczestnikom.
 
Bądźcie gotowi na to, co już teraz zapowiada się jako wydarzenie roku 2024! Już dziś zacznijcie planować swój udział w "Roztańczonym PGE Narodowym" na 28 września 2024 roku i przygotujcie się na niezapomnianą noc tańca i muzyki na jednym z najbardziej ikonicznych stadionów w Polsce.

Data i godziny wydarzenia: 28 września 2024 roku,  godz. 18:00 -23:00
Organizator: Krysiak Polska
Bilety: www.ebilet.pl
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Prosimy o kierowanie się do bram wskazanych na biletach 
Więcej informacji: www.roztanczonynarodowy.pl