Zamknij

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024

Spółka TIME SA (Grupa ZPR Media) w 2024 roku po raz 2. zorganizuje Targi Książki i Mediów VIVELO. Druga edycja ponownie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

Druga edycja Targów Książki i Mediów VIVELO odbędzie się w dniach 16-19 maja 2024 r. (czwartek-niedziela), wymiar targów pozostaje bez zmian, będą trwały 4 dni. Tak jak w roku poprzednim, Targi VIVELO będą miały miejsce na największym stadionie w kraju - PGE Narodowym w Warszawie.

Podczas pierwszej edycji Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 blisko 40 000 osób odwiedziło PGE Narodowy. Organizatorzy wykorzystali ok. 20 000 m2 powierzchni PGE Narodowego, aby stworzyć 11 stref tematycznych m.in. #spotkajautora, #booktok, #gaming, #lifestyle, #mamatatadziecko, #audio czy #japonia, na których odbyło się około 100 wydarzeń towarzyszących: pokazów, warsztatów, paneli i prezentacji. Swoją ofertę licznie zaprezentowały wiodące wydawnictwa, jak również księgarnie, organizacje branżowe, platformy cyfrowe oraz media tradycyjne - prasa, radio. Wydzielona została również specjalna strefa dla Agentów Literackich.

W trakcie Targów VIVELO odbyło się ponad 550 spotkań z autorami. Spotkać można było najbardziej znane nazwiska polskie nazwiska: prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Katarzynę Bondę, Katarzynę Kubisiowską czy Remigiusza Mroza, a na specjalne zaproszenie Targów VIVELO do Warszawy przylecieli m.in. Graham Masterton, Toshikazu Kawaguchi czy Harry Whittaker, syn Lucindy Riley. Do spotkań pisarzy z fanami wykorzystano płytę główną, która jest idealną przestrzenią do organizacji sesji autografowych nawet najbardziej zasięgowych autorów w sposób bezpieczny i pozwalający odwiedzającym w sposób niezakłócony zapoznawać się z ofertą wydawnictw. 

Druga edycja Targów Książki i Mediów VIVELO to również rozszerzenie programu dedykowanego profesjonalistom oraz zwiększenie potencjału biznesowego wydarzenia. Zaplanowane są nowe, atrakcyjne strefy tematyczne, bogaty program wydarzeń towarzyszących skierowany do szerokiej publiczności – zarówno do miłośników popularnych gatunków literackich, koneserów literatury ambitnej oraz młodych odbiorców literatury Young Adult. A także rozbudowanie strefy audio – z myślą zarówno o odbiorcach audiobooków/podcastów, jak również sektorze B2B – wydawcach, studiach nagrań, platformach streamingowych i producentach audio i wideo.


Data i godziny wydarzenia: 18 maja 2024 roku,  godz. 10:00 -19:00
Organizator: Time S.A
Bilety: Rodzaje i ceny biletów na Targi Książki i Mediów VIVELO 2024:
  • Bilet normalny - 14 zł
  • Bilet ulgowy - 7 zł
  • Bilet rodzinny - 35 zł
  • Karnet 4-dniowy - 40 zł

Ceny biletów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny:
  • Bilet normalny - 10 zł
  • Bilet ulgowy - 5 zł
Więcej informacji
Miejsce wydarzenia: Promenada, Galeria, Biznes Klub, Loże
Wejście na wydarzenie:
Wejście bramą nr 1,
wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: Oficjalna strona internetowa
Facebook
Instagram
Tiktok