Slow Weekend

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Jestem Slow! ma zaszczyt przedstawić: wielki, grudniowy powrót Slow Weekendu!

Część z Was pamięta wydarzenia sygnowane Slow Weekendem. Były to ogromne targi, których główną cechą było połączenie wszystkich kategorii slow produktów. Na Slow Weekendach zawsze obowiązywał zorganizowany miks stoisk z odzieżą, akcesoriami, wzornictwem, rozbudowaną strefą slow foodową, dwudniową Warsztatownią i wieloma aktywnościami dodatkowymi.

Najwyższa pora wrócić do tego klimatu, a okazja jest najlepsza z najlepszych! Powracający Slow Weekend wydarzy się wraz z hasłem Święta i oczywiście odbędzie się w grudniu, na PGE Narodowym! Na Slow Weekendzie pojawi się ponad 200 wystawców, nie tylko slow marek, ale także najlepsza selekcja marek vintage, które co dwa miesiące spotykacie na targach Jestem Vintage. Nie zabraknie oczywiście kultowej Warsztatowni, strefy winylowej oraz dodatkowych aktywności, o których poinformujemy już za chwilę. Będzie to wielkie połączenie naszych wszystkich projektów.

Już teraz bądźcie gotowi na to piękne święto dobrych zakupów. Slow Weekend #Święta, do zobaczenia w grudniu!Data i godziny wydarzenia: 10 grudnia 2023 roku,  godz. 11:00 -19:00
Organizator: Jestem Slow
Bilety: 10 zł w sprzedaży online i przy zakupie na miejscu
Miejsce wydarzenia: Galeria
Wejście na wydarzenie: Brama nr 1
Więcej informacji: Jestemslow.pl
Facebook
Instagram