FlowerShock

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
  • FlowerShock - Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych "Potworne Cuda" - PGE Narodowy
Jeszcze większa, jeszcze piękniejsza i z mnóstwem nowych atrakcji! Zebraliśmy wyjątkowe okazy i zbudowaliśmy najwspanialszą wystawę roślin mięsożernych na świecie.

Zbuntowaną część flory zamieniliśmy w wielką i wygłodniałą dżunglę. One nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie wyruszą na łowy! Mogą więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić! Najbardziej głodne potrafią upolować myszy, a nawet niewielkie ptaki. Po swoich zbrodniach nauczyły się nie zostawiać najmniejszych śladów. Wiesz, że mogą nawet odmierzać czas?

Ewolucja sprawiła, że są niezwykle piękne, kolorowe i pachnące. To wszystko, żeby przyciągać potencjalne ofiary! Każda z nich ma swoje ulubione menu, które chcemy Ci zaprezentować. Sprawdzisz to sam, na żywo podczas pokazów karmienia! Specjalnie wyselekcjonowane okazy z całego świata, które wywołają u Ciebie efekt gęsiej skórki!

Niewiarygodnie piękna i intrygująca, ogromna żywa wystawa dzięki której zobaczysz na własne oczy i zrozumiesz, że natura jest jeszcze bardziej niezwykła niż kiedykolwiek mogłeś przypuszczać.

Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Ciebie:

- strefę dydaktyczną, dzięki której zrozumiesz dlaczego i w jaki sposób to wszystko działa,
- pokazy, prelekcje oraz warsztaty,
- strefę targów podczas której będziesz mógł kupić najbardziej niesamowite stwory z całego świata w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Nie możesz zwlekaj z zakupem biletów. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością, a liczba dostępnych miejsc jest mocno ograniczona.
Bilety kupisz na: bit.ly/potwornecudabilety

Bilet wstępu na to wydarzenie umożliwia Ci również dostęp na Światową Wystawę Orchidei, Bonsai i Sukulentów oraz Plants, czyli Wielkie Targi Roślin! Płacisz tylko za jedno wydarzenie, a wstęp na dwa pozostale dostajesz w prezencie od FlowerShock.

  • FlowerShock - ŚWIATOWA WYSTAWA Orchidei, Bonsai i Sukulentów - PGE Narodowy 
Jeszcze większa, jeszcze piękniejsza i jeszcze bardziej niesamowita! Zobacz najpiękniejsze kwiaty świata na żywo na Światowej Wystawie! W Warszawie powstanie bajeczna kraina tysięcy najcudowniejszych roślin globu. Niezliczone barwy, kształty i zapachy stworzą raj dla Twoich zmysłów. Dzięki nim zapewnimy Ci wspaniałe doznania, które zapamiętasz do końca życia!

Fantastyczne orchidee będą królować pośród niezwykłych i ogromnych instalacji artystycznych, przygotowanych przez najlepszych florystów. Zachwycające storczykowe tunele, bramy, czy suknie to tylko drobna część z przewidzianych aranżacji.

Najbardziej okazałe drzewa bonsai, które przylecą na Światową Wystawę to prawdziwe dzieła sztuki. Specjalnie dla Ciebie, uformowali je prawdziwi wirtuozi. Najstarsze okazy na Wystawie potrafią mieć nawet 100 lat!

To tu spotkasz sukulenty, które wzbudzą w Tobie natychmiastowy zachwyt Nie tylko niesztampowe okazy kaktusów oraz wiele innych okazów wzbogacą Światową Wystawę.

Ale to nie wszystko! Zapraszamy również na liczne pokazy, prelekcje i warsztaty. Dzięki nim zgarniesz mnóstwo przydatnej wiedzy, poznasz wiele ciekawostek, ale przede wszystkim - będziesz wiedział co zrobić, żeby rośliny już nigdy nie sprawiały Ci kłopotów. Kiedy poznasz te wszystkie niezwykłości, pozostanie w Twojej głowie jedna myśl...Jak je zdobyć? Dlatego wspólnie z najlepszymi hodowcami roślin, przygotujemy specjalne strefy w których będziesz miał szansę dostać niezwykłe okazy w najbardziej okazyjnych cenach.

Nie zwlekaj z zakupem biletów. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością, a liczba dostępnych miejsc jest mocno ograniczona.
Bilety kupisz na: -> bit.ly/swiatowawystawabilety

Bilet wstępu na to wydarzenie umożliwia Ci również dostęp na Potworne Cuda Wystawę Roślin Mięsożernych oraz Plants, czyli Wielkie Targi Roślin! Płacisz tylko za jedno wydarzenie, a wstęp na dwa pozostale dostajesz w prezencie od FlowerShock!

  • FlowerShock - PLANTS Wielkie Targi Roślin - PGE Narodowy
Ekstremalne święto roślin nadchodzi! Tysiące znakomitych roślin doniczkowych z całego świata będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni podczas targów Plants! To tutaj będziesz mógł puścić wodzę swojej roślinnej fantazji. Wreszcie zaspokoimy Twoje chlorofilowe żądze mega okazami w najlepszych cenach!

Spotkaliśmy kilka tysięcy topowych ogrodników z różnych kontynentów. Dotarliśmy do najznakomitszych hodowli, najbardziej egzotycznych szklarni i wybraliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze rośliny! Będziesz w szoku, kiedy je zobaczysz! Czekają na ciebie bajeczne gatunki, odmiany i naprawdę wyjątkowe promocje. Ściągnęliśmy dla Ciebie prosto z nieba roślinne gwiazdy!

Nie zwlekaj z zakupem biletów. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością, a liczba dostępnych miejsc jest mocno ograniczona.
Bilety kupisz na: -> bit.ly/plantbilety

Bilet wstępu na to wydarzenie umożliwia Ci również dostęp na Światową Wystawę Orchidei, Bonsai i Sukulentów oraz Potworne Cuda Niesamowitą Wystawę Roślin Mięsożernych! Płacisz tylko za jedno wydarzenie, a wstęp na dwa pozostałe dostajesz w prezencie od FlowerShock!


Data i godziny wydarzenia: 14 kwietnia 2024 roku,  godz. 10:00 -18:00
Organizator: GTP FLAMING GROUP SP. Z O.O.
Bilety:
Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów - bit.ly/3JXxXgF 

Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych "Potworne Cuda" - bit.ly/3G3Vb3t 

PLANTS Wielkie targi roślin - bit.ly/3G307pf

Jeden bilet to wstęp na trzy wydarzenia!
Miejsce wydarzenia: Galeria
Wejście na wydarzenie:
Wejście piesze: brama nr 1 (od Al. Zielenieckiej) i Tunel Królaka na poziomie -3

Wjazd samochodem: brama nr 6
Więcej informacji: