18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i New Balance Bieg na Piątkę

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski to najpopularniejsze wiosenne wydarzenie biegowe w Polsce. Zawodom na dystansie półmaratonu po raz kolejny towarzyszyć będzie New Balance Bieg na Piątkę.

Niezmiennie od lat w marcu w stolicy spotykają się tysiące biegaczy — amatorzy i profesjonaliści, by na dobre otworzyć sezon startowy. Największy w Polsce półmaraton jest okazją do sprawdzenia swoich sił po zimowym okresie budowania formy lub do sportowego, radosnego rozpoczęcia cieplejszej pory roku.

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski odbędzie się 24 marca. Podczas imprezy rozegrane zostaną 33. Mistrzostwa Polski w półmaratonie, organizowane pod egidą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Na stołecznych ulicach będziemy świadkami rywalizacji czołowych polskich zawodniczek i zawodników.

Zwyczajem marcowego półmaratonu jest bieg towarzyszący na dystansie 5 kilometrów. Zgodnie z tradycją zapraszamy zatem na New Balance Bieg na Piątkę. Będzie to okazja do sprawdzenia się na krótszym dystansie i debiutu w biegu ulicznym lub walki o poprawienie życiówki.

Wiosna wystartuje w Warszawie – nie można tego przegapić! Na uczestników biegów i kibiców czekają: znakomita oprawa startu biegu, punkty kibicowania na trasie, miasteczko imprezy pełne atrakcji dla mieszkańców i spektakularna meta na błoniach PGE Narodowego!

Zapisy do udziału w biegach trwają, a na listach startowych jest już ponad 14 tysięcy uczestników. Do Miasteczka Biegacza, które ulokowane będzie na błoniach PGE Narodowego, zapraszamy wszystkich zainteresowanych spędzeniem aktywnej niedzieli — wstęp jest wolny, a atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, nie zabraknie.

Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również biegową akcję charytatywną #BiegamDobrze. W jej ramach możesz zdobyć numer startowy, pomagając potrzebującym. Uczestnicy projektu zebrali już blisko 10 mln zł na cele dobroczynne.

Więcej o inicjatywie znajduje się na: www.biegamdobrze.pl.

Więcej informacji o nadchodzącym biegu: www.nnpolmaratonwarszawski.com.

Zapisy: www.rejestracja.maratonwarszawski.com.


Data i godziny wydarzenia: 24 marca 2024 roku,  godz. 9:30 -14:30
Organizator:  Fundacja „Maraton Warszawski”
Bilety:  Szczegóły dotyczące opłat za numer startowy na 18.  Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski – pakiet podstawowy:
Do 31 grudnia 2023 r.: 160 zł
Od 1 stycznia do 29 lutego 2024 r.: 180 zł
Od 1 marca do 20 marca 2024 r.: 200 zł
Od 21 marca 2024 r. (także w Biurze Zawodów): 300 zł
Szczegóły dotyczące opłat za numer startowy na New Balance Bieg na Piątkę – pakiet podstawowy:
Pierwsze 500 osób lub do dnia 31 stycznia 2024 r. (w wypadku wcześniejszego niewyczerpania limitu 500 osób) – 69 zł
Po wyczerpaniu limitu 500 osób lub od 1 lutego 2024 r. – 79 zł
Od 1 marca do 21 marca 2024 r. – 89 zł
Od 22 marca 2024 r. (także w Biurze Zawodów) – 99 zł
Miejsce wydarzenia:  Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie:  Błonia PGE Narodowego
Więcej informacji: