Talent Days - targi pracy

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Odkryj z nami swój TALENT - już 4 kwietnia na targach pracy Talent Days!

Zaczynasz lub kończysz studia, a może obronę masz już za sobą? Nauka, nauką, ale... chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy i nie wiesz jak zabrać się za jej poszukiwanie?

Nie trać czasu na scrollowanie ofert i zabawę w głuchy telefon - weź udział w targach pracy Talent Days. U nas jesteś kimś więcej, niż tylko CV!

Targi pracy to idealne miejsce dla tych, którzy dopiero startują na rynku pracy i chcą poznać jego tajniki. Na Talent Days znajdziesz również coś dla siebie, nawet jeśli te pierwsze kroki masz już za sobą. Jest to miejsce spotkań dla szukających możliwości rozwoju młodych Talentów oraz TOPowych pracodawców z wielu branż. Spotkasz tam firmy rekrutujące do swoich teamów - od marketingu, przez finanse, na inżynierskich tematach kończąc.

Zdecydowaną przewagą targów pracy nad innymi formami poszukiwania zatrudnienia, jest możliwość zrobienia researchu, poprzez bliskie poznanie potencjalnych pracodawców i wchodzenie z nimi w bezpośrednie interakcje. To też szansa, by od razu porozmawiać z rekruterami w cztery oczy. W ten sposób możesz zabłysnąć i zdobyć przewagę nad pozostałymi kontrkandydatami na wymarzone stanowisko.

Jeśli poczujesz #perfectMATCH, pamiętaj o zostawieniu swojego CV - zrobisz to poprzez zeskanowanie opaski z zakodowanym e-CV, którą dostaniesz przy wejściu na wydarzenie. Papierowe CV zostaw w domu!

To jeszcze nie wszystko! Oprócz przechadzania się między stoiskami pracodawców, skorzystasz z dodatkowych atrakcji i opcji na rozwój:
  • spróbuj swoich szans w konkursach ze sztos nagrodami,
  • weź udział w certyfikowanych warsztatach Talent Class,
  • dosiądź się do Round Table i podyskutuj z ekspertami,
  • skonsultuj CV w CV Point,
  • uzupełnij je o profesjonalne zdjęcie, które w Strefie FOTO zrobimy Ci absolutnie za FREE.
A kiedy zgłodniejesz... z ratunkiem przyj(a)dą kozackie food trucki!

Nie trać czasu na wysyłanie setek CV - postaw na nasze wsparcie!
Weź udział w targach Talent Days na PGE Narodowym - już 4.04.2024 r.Data i godziny wydarzenia: 4 kwietnia 2024 roku,  godz. 10:00 -17:00
Organizator: Absolvent.pl
Bilety: Wstęp bezpłatny
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5
Więcej informacji: www.talentdays.pl
Facebook
Instagram
TikTok
Linkedin