Taoistyczne Tai Chi

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 1 czerwca 2013 r, godz. 12:00-14:00
Organizator: Stowarzyszenie Taoistycznego Tai Chi w Polsce
Więcej informacji: www.taichi.pl

Zapraszamy na otwarte zajęcia Taoistycznego Tai Chi na Stadionie Narodowym w Warszawie od czerwca do końca sierpnia.

To propozycja doświadczania relaksu i harmonii. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu. Dwugodzinne spotkania poprowadzone przez akredytowanych instruktorów Stowarzyszenia Taoistycznego Tai Chi w Polsce, to szansa na praktyczną naukę podstawowych ruchów, doświadczanie wpływu tych ruchów na ciało i zdrowie, utrwalanie zdobytych umiejętności przez ciągłe powtarzanie. Każdorazowo prezentowana też będzie przez dłużej ćwiczących- cała forma, ciąg 108 ruchów Taoistycznego Tai Chi. W czasie spotkań dowiesz się również o specyfice funkcjonowania Stowarzyszenia opartego na idei wolontariatu. W końcowej części zajęć zapraszamy do wspólnego ćwiczenia wszystkich uczestników spotkania bez względu na stopień zaawansowania.

Zajęcia w soboty, godz. 12.00-14.00, Brama nr II, wstęp wolny.


UWAGA: W przypadku deszczu zajęcia odwołane.

W przypadku przeniesienia zajęć w inne miejsce na terenie Stadionu Narodowego spowodowanym równolegle odbywającymi się wydarzeniami na Stadionie, informacje o lokalizacji znajdziesz na kontenerze depozytowym przy bramie nr 2.

Zabierz strój sportowy, wygodne obuwie na płaskiej podeszwie.


Tai chi jest łagodną formą ruchu, nie wymagającą szczególnej sprawności fizycznej, może być wykonywane przez każdego, bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Taoistyczne Tai Chi kładzie szczególny nacisk na aspekt zdrowotny tej starochińskiej formy ćwiczeń wykonywanej miękkimi, płynnymi ruchami, których tempo reguluje sam ćwiczący.


Powrót