Top Gear Live VERVA Street Racing

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 21 września 2013 r., godz. 16:00-21:00
Organizator: Agencja LIVE Sp. z o.o.
Więcej informacji: www.topgearlive.pl
Bilety: http://www.ebilet.pl

Loże biznesowe:
www.stadionnarodowy/miejsce-biznesu

Przejdź do informatora

  • Top Gear Live główną atrakcją nowej odsłony VERVA Street Racing
  • Najbardziej spektakularne widowisko motoryzacyjne na świecie po raz pierwszy w Polsce
  • Wśród gospodarzy gwiazdy brytyjskiego programu Top Gear – Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond
  • Udział kierowców VERVA Racing Team i ORLEN Team, w tym Adama Małysza
  • Bilety do nabycia na eBilet.pl już od 10 czerwca 2013 r.
Uwaga! Po raz pierwszy podczas Top Gear będzie tłumaczenie na język polski - dowiedz się więcej

Już 21 września do Warszawy zawita znany z występów na całym świecie popularny spektakl motoryzacyjny oparty na obsypanym nagrodami telewizyjnym show Top Gear. Impreza pod nazwą Top Gear Live odbędzie się na Stadionie Narodowym jako edycja specjalna VERVA Street Racing!VERVA Street Racing czekają w tym roku wielkie zmiany. Odbywająca się od 2010 roku na warszawskim Placu Teatralnym impreza przenosi się na Stadion Narodowy, aby zaprezentować tam najbardziej ambitny program w swojej historii. W ramach jej czwartej edycji fani będą mieli okazję zobaczyć największy motoryzacyjny spektakl na świecie – Top Gear Live. Gospodarze widowiska – Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig – zadbają o to, by 21 września dostarczyć widzom ogromną dawkę adrenaliny.

Fani VERVA Street Racing, którzy w poprzednich latach podziwiali niesamowite wyścigi samochodowe na ulicach Warszawy, będą mieli teraz okazję zobaczyć na żywo niezwykły spektakl motoryzacyjny Top Gear Live. Niewiarygodna jazda precyzyjna, rewelacyjne pokazy kaskaderskie oraz zapierające dech w piersiach efekty specjalne – oto dlaczego Top Gear Live po prostu nie można przegapić. O najlepsze sportowe emocje zadbają także Adam Małysz, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Kuba Przygoński z ORLEN Team oraz Patryk Szczerbiński i Kuba Giermaziak z VERVA Racing Team, czyli kierowcy zespołów wspieranych przez PKN ORLEN, głównego sponsora wrześniowego show.

Polscy widzowie od lat mogą oglądać magazyn Top Gear za pośrednictwem kanału BBC Knowledge. Teraz zaś w Warszawie pojawi się niezwykły spektakl: Top Gear Live. Wiemy, że polscy fani programu są niezwykle lojalni, dlatego BBC czuje się w obowiązku zapewniać im to, co w brytyjskiej rozrywce najlepsze. Zapnijcie pasy: to będzie naprawdę niesamowita jazda! – powiedział Jacek Koskowski, General Manager and Vice President BBC Worldwide Poland.

Ekipa Top Gear będzie kierować akcją z pokładu mobilnego studia, zbudowanego na silniku V8 Chevrolet Corvette. Nietypowa scena pozwoli nie tylko na dynamiczną narrację imprezy, ale również na najbardziej nieoczekiwane manewry, takie jak kręcenie bączków. 

Odpowiedniej dawki adrenaliny dostarczy rywalizacja mechanicznych rydwanów - Moped Chariots. Starożytna forma rozrywki, którą kochali Rzymianie, została zaadaptowana przez zespół Top Gear do realiów XXI wieku. Zamiast koni, dwukołowe pojazdy pociągną skutery, a w roli woźniców wystąpią prezenterzy programu. Równie ciekawą atrakcją będą zawody w motoryzacyjnej wersji curlingu, jednej z bardziej osobliwych dyscyplin sportów zimowych. 
Na wyjątkowy charakter Top Gear Live składają się niesamowite wyczyny kaskaderskie oraz porywające pokazy, podczas których nie zabraknie stłuczek, kraks i podrasowanych aut, a także prześmiewczego humoru, z którego słynie Top Gear. Jak dotąd Top Gear Live zobaczyło ponad 1,5 miliona widzów na całym świecie, a każda trasa wiąże się z interesującymi statystykami: co roku podczas jej realizacji wykorzystuje się 135 ciężarówek, 3 statki, 1 samolot transportowy oraz ponad 150 zestawów opon. Widowisko zawojowało już liczne kraje, między innymi Australię, Holandię, Rosję, Republikę Południowej Afryki i Wielką Brytanię, lecz występ w Polsce będzie pierwszym w Europie Środkowej!

Harmonogram imprezy:

15.30 – 18.00 Pit Party (wejście TYLKO do 17.30)
18.30 – Otwarcie bram
19.00 – Pre show
20.00 – VERVA Street Racing
21.00 – Top Gear Live

Posiadacze biletów z wejściówką na Pit Party*, rozbiegową część imprezy poprzedzającą VERVA Street Racing i Top Gear Live, będą mieli możliwość odwiedzenia aż 12 motoryzacyjnych stref tematycznych w których znajdzie się 300 wyjątkowych samochodów i motocykli. Pit Party trwać będzie w godz. 15.30-18.00 (wejście do 17.30) na promenadzie Stadionu Narodowego. 

Wejście na Pit Party na podstawie biletów będzie możliwe wyłącznie bramami 2, 3 i 11.

Osoby, które wejdą na Pit Party, mogą opuścić teren imprezy TYLKO do godz. 18.00 i wrócić na wieczorne show. Przy wyjściu między godz. 15.30 a 18.00 osoby opuszczające teren imprezy przez bramę nr 4 otrzymają od ochrony pieczątkę na bilecie oraz ręce i na podstawie tego zestawu będą mogły wejść z powrotem na teren imprezy.

*Bilety na Top Gear Live z wejściem na Pit Party zostały już wyprzedane.

1. Strefa Racing
Przybij piątkę z Kubą Giermaziakiem i Patrykiem Szczerbińskim z VERVA Racing Team i zobacz z bliska ich wyścigowe Porsche! Nie przejdziesz również obojętnie obok prawdziwych samochodów serii NASCAR.

2. Strefa Rally & Dakar
Prawdziwi pogromcy pustynnych piasków i rajdów cross country. Zobacz m.in. dakarowe Toyoty Hilux Overdrive Adama Małysza i Rafała Martona oraz Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora.

3. Strefy Salonowe
Zajrzyj do showroomów z modelami salonowymi takich marek jak Mazda, Mercedes-Benz, Aston-Martin, Jaguar, Land Rover, Lotus i KTM.

4. Strefa Supercars
Najdroższe, najszybsze, najbardziej pożądane… Ponad 60 supersamochodów, od Rolls-Royce’ów i Bentleyów zaczynając, na Ferrari i Lamborghini kończąc. I to nie wszystko!

5. Strefa Straży Pożarnej
Prawdziwe wozy strażackie zakładowej Straży Pożarnej PKN ORLEN otwierają swoje podwoje dla publiczności VERVA Street Racing.

6. Extreme Zone
Obejrzyj pokazy stuntu, driftu i FMX w trakcie trwania Pit Party w Extreme Zone napędzanej przez Monster Energy! Komfort oglądania zapewni specjalna trybuna z rewelacyjnym widokiem na strefę.

7. Strefa Tuningu
Prawdziwe „smaczki” dla miłośników szalonych modyfikacji samochodów.

8. Strefa Harley-Davidson
Najpiękniejsze i najbardziej kultowe motocykle turystyczne. Ta marka to legenda!

9. Strefa Legend
Jesteś fanem samochodów zabytkowych? Obejrzyj kilkadziesiąt egzemplarzy, w tym boskie Fordy Mustangi, Syreny, Warszawy, maluchy, historyczne Mini Morrisy, Tarpany i wiele innych!

10. Strefa dla Dzieci
Na najmłodszych czekać będą bajkowe pojazdy prosto od Flinestone’ów, Batmana czy Scooby Doo!

11. Strefa Aerografów
Zestaw artystycznie polakierowanych ciężarówek techniką malowania „powietrznym pędzlem”, czyli aerografem.

12. Strefa Driftu
Na VERVA Street Racing nie może zabraknąć driftu! Na Pit Party obejrzysz z bliska maszyny m.in. driftową, ponad 1000-konną, Toyotę GT86 Kuby Przygońskiego oraz Budmat Auto RB Team

Bilety:

Bilety są dostępne w sprzedaży już od 10 czerwca za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 99,00 PLN, 129,00 PLN, 159,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 %.

UWAGA! Dla pierwszych 15 tys. osób, które zakupią bilet (w dowolnej cenie) wstęp na Pit Party gratis! Organizator nie przewiduje rozszerzenia puli wejściówek na Pit Party lub możliwości ich osobnego zakupu.

Powrót


Galeria