Konferencja Fitness PEI

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.


Data: 18 marca 2017 roku, godz. 08.00-20.00
Organizator: International Center of Events II Sp. z o.o.
Bilety: www.konferencjapei3.evenea.pl
Miejsce wydarzenia: informacje wkrótce
Wejscie na wydarzenie: informacje wkrótce
Więcej informacji: www.konferencjapei.pl

Konferencja Fitness PEI, to III już edycja tego wydarzenia. Odbędzie się 18 marca 2017 na PGE Narodowym w Warszawie. 

Gwiazdą wydarzenia będzie sam Lazar Angelov – fitness model, motywator milionów ludzi, człowiek, którego brzuch został okrzyknięty najlepszym, najbardziej umięśnionym na świecie.

Jego determinacja i metamorfoza po przebytej operacji imponuje już ponad 13 mln fanów na Facebook’u i jest zdecydowanie numerem 1 wśród fitness idoli.

Konferencja PEI, poza możliwością spotkania ze światowymi Gwiazdami fitness i kulturystyki ma zadanie edukacyjne.

Wydarzenie składa się z wykładów podzielonych na bloki: żywienie, trening, suplementacja, motywacja. Tym razem Organizatorzy nie boją się trudnych tematów, dlatego w odróżnieniu od wcześniejszych edycji, wykłady odbędą się również w bloku „doping w sporcie”.

Wśród Prelegentów znane postacie z polskiej kulturystyki takie jak: Michał Karmowski – wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, srebrny Medalista Mistrzostw Europy, a także Finalista Mistrzostw Świata, czy Paweł Głuchowski – Mistrz Europy, Mr. Universe 2014, 3-krotny Medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Pozostali Wykładowcy to cenieni Specjaliści z branży, wśród nich: Tadeusz Sowiński – dietetyk współpracujący zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (z kadrą olimpijską wioślarek i wioślarzy), jak i również z osobami amatorsko zajmującymi się ogólnie pojętą rekreacją ruchową, czy Marek Fischer – dietetyk kliniczny i sportowy. Pracuje z wieloma zawodnikami sztuk walki - MMA, Kick Boxing, BJJ, piłkarzami, siatkarzami, zawodnikami olimpijskim.Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość udziału w dodatkowych, certyfikowanych szkoleniach z zakresu Mobility i Rolowania. Ale nie zabraknie czegoś szczególnego dla trenerów personalnych – Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych – prowadzony m.in. przez Polski Związek Trenerów Personalnych i Katarzynę Figułę – uznawaną za mentorkę trenerów personalnych w Polsce.

Konferencja PEI daje możliwość uzyskania łącznie aż 4 certyfikatów, zapoznania się z fitnowościami w strefie wystawienniczej oraz skonsultowania się z Wykładowcami w specjalnej strefie konsultacji.

Nie zabraknie innych Gwiazd fitness, konkursów i atrakcji, ale po szczegóły i bilety zapraszamy na: www.konferencjapei.pl.