Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.

Data: 12 maja 2018 roku, godz. 19.00
Organizator: Polski Związek Motorowy
Bilety: www.kupbilet.pl/sgp2018 [WYPRZEDANE]
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Szczegóły w informatorze - www.pgenarodowy.pl/e9e38
Więcej informacji: www.sgpnarodowy.pl

Na PGE Narodowym w Warszawie znów gościć będą najlepsi żużlowcy. 12 maja 2018 roku (początek o godz. 19.00) rozegrana zostanie czwarta edycja największych i najważniejszych zawodów żużlowych na świecie, które rokrocznie gromadzą też najwięcej kibiców. Bilety można kupować już od 29 zł.

Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to zawody, które na stałe wpisały się do żużlowego kalendarza i cieszą się ogromną popularnością. Przez minione trzy lata na żywo na PGE Narodowym obejrzało je ponad 150 tys. kibiców. Podczas czwartej edycji fani żużla na pewno zobaczą ponownie siedmiu Polaków: czterech pełnoprawnych uczestników cyklu FIM Speedway Grand Prix 2018: Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika, Przemysława Pawlickiego oraz żużlowca z dziką kartą i dwóch rezerwowych.

Perfekcyjnie przygotowany tor w 2017 roku zapewnił wielkie emocje aż do samego finału zawodów. Doping kibiców dodatkowo zmobilizował polskich zawodników. Tak samo będzie również teraz.

Tor żużlowy na PGE Narodowym sprzyja polskim żużlowcom, którzy osiągają na nim coraz lepsze wyniki. W 2015 roku Jarosław Hampel zajął w Warszawie trzecie miejsce, a w 2017 roku Maciej Janowski był drugi.

Do końca roku na zawody obowiązują niższe ceny biletów. Ponadto po raz pierwszy w historii Grand Prix na PGE Narodowym wprowadzona została nowa kategoria biletowa z najtańszymi wejściówkami za jedyne 29 zł.

Sprzedaż biletów na zawody od 28.10.2017 roku. Najtańsze bilety od 29 zł. Od 1.01.2018 bilety droższe o 10 zł w każdej kategorii (z wyjątkiem kategorii VI i VIP). Więcej informacji na KupBilet.pl.