Targi Ślubne WEDDINGNajwiększa ślubna inspiracja tego sezonu! Najliczniej odwiedzane targi ślubne!

Targi Ślubne WEDDING od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej.

W trakcie dwóch dni, na dwóch scenach odbędą się panele i warsztaty z profesjonalistami i nieustające pokazy mody, które poprowadzi Rafał Maślak - model i bloger modowy. Specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov.

W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela.

Ponad 200 wystawców po raz kolejny udowodni, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne WEDDING to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół.

Targi Ślubne WEDDING kreują nowoczesną przestarzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym.

Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie.

Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów, niespodzianek i upominków. Do zobaczenia!

Data i godziny wydarzenia: 24 listopada 2018 roku,  godz. 10:00 -18:00
Organizator: Ogólnopolski magazyn WEDDING
Bilety: www.slubzwedding.pl/sklep/eventy/ebilet-targi-slubne-wedding/
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: