ATAK GIGANTÓW – Festiwal Roślin Owadożernych

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
BILET NA ATAK GIGANTÓW - FESTIWAL OWADÓW ROŚLINOŻERNYCH UPOWAŻNIA TAKŻE DO WSTĘPU NA ŚWIATOWĄ WYSTAWĘ ORCHIDEI, BONSAI I SUKULETÓW.
  • Przyjdź do bajecznego, zielonego świata wypełnionego magiczną opowieścią o niesamowitych gigantach. Udaj się w dziką podróż do fascynującej krainy wygłodniałych potworów. Zobacz co potrafią, a nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom!
  • Atak Gigantów to fantastyczna przygoda odkrywania tajemnic i piękna natury. W świecie flory nie brakuje genialnych inżynierów, specjalistów od odliczania czasu, a nawet tych, którzy potrafią stworzyć własne bungee! Wszystkich tych bohaterów poznasz razem z nami...!
  • Festiwal to największa na świecie żywa wystawa, którą tworzą eksponaty z blisko 40 państw. Wyjątkowe pokazy, prelekcje i mnóstwo niezwykłych atrakcji dla dzieci i dorosłych.
  • Gigantyczne show nadchodzi! W trakcie wydarzenia zostanie uruchomiona specjalna, dodatkowa strefa, w której będzie można kupić ciekawe i nietypowe rośliny owadożerne, prosto od hodowców.
  • Festiwalowi towarzyszy Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów. Jeden bilet, wystarczy na te dwa wydarzenia! Udział w warsztatach, prelekcjach i pokazach jest w cenie biletu. Nie podlega dodatkowym opłatom.
Godziny otwarcia:

od 10.00 do 18.00 (sobota)
od 10.00 do 17.00 (niedziela)

Bilety wstępu: eBilet.pl

Normalny - 45 PLN
Ulgowy - 30 PLN
Rodzinny (2+2) - 120 PLN
Bilet VIP - 179 PLN z biletem kupionym online wchodzisz jak VIP, bez żadnych kolejek i zapewniasz sobie pewną wejściówkę!
- golden circle - zagwarantowane najlepsze miejsca na wszystkich prelekcjach, warsztatach
- możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentami, zadawania pytań
- paczka festiwalowych gadżetów niespodzianek
- dostęp do zamkniętej strefy cateringowej z przekąskami
- wstęp na wydarzenie 30 minut przed oficjalnym otwarciem (od 9.30 w sobotę), tylko Ty będziesz mógł zdobyć i zobaczyć jeszcze więcej!

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)

Dzieci do 3 roku życia - wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)


Data i godziny wydarzenia: 21 maja 2022 roku,  godz. 10:01
Organizator: GTP Flaming Group
Bilety: eBilet.pl
Ceny biletów:
normalny - 45 zł
ulgowy - 30 zł
rodzinny (2+2) - 120 zł
VIP - 179 zł
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5 (od ul. Wybrzeże Szczecińskie)
Więcej informacji: atakgigantow.pl
facebook.com/events/516510333262249