Niesamowite show międzynarodowej ikony pop - P!NK

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

50 tysięcy gości wzięło udział w koncercie międzynarodowej ikony pop – P!NK. Na scenie PGE Narodowego artystka zagrała swoje największe hity i zaprezentowała widzom niesamowite, artystyczne show.

Koncert P!NK poprzedziły występy Vance Joy, Bang Bang Romeo i Kid Cut Up. Artystka pojawiła się na scenie zaraz po nich i zafundowała zebranym na arenie widzom prawdziwe muzyczne show. Nie brakowało efektów specjalnych i wyjątkowych aranżacji. Koncert gwiazdy rozpoczął się utworem "Get the party started".

PiNK zadebiutowała na wielkiej scenie w 2000 roku i od tej pory wydała siedem albumów studyjnych. Artystka jest także laureatką nagród takich jak: Grammy Award, Billboard Music Award czy MTV Video Music Award.

Ostatni album artystki – "Beautiful Trauma" pokrył się platyną i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard’s 200. Pierwszy singiel "What about us" uzyskał status platynowego. 

Widzowie zebrani na PGE Narodowym mogli zachwycać się największymi hitami P!nk, która każdy z utworów prezentowała w bardzo wyszukany i oryginalny sposób. Przy utworze "Can we pretend" nad publicznością pojawiło się czerwone konfetti, a podczas piosenki "So what" artystka fruwała nad sceną i widzami.

Poniżej galeria zdjęć z koncertu.