Targi Audio Video Show 2019 [Galeria zdjęć]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Targi Audio Video Show od lat przyciągają uwagę melomanów. W dniach 8-10 listopada na PGE Narodowym pojawiły się tysiące osób, które chciały na żywo przetestować najnowszy sprzęt audio-video i kina domowe, spotkać się z gwiazdami rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej czy wziąć udział w licznych koncertach.

Na odwiedzających tegoroczną edycję Audio Video Show czekało 170 wystawców, którzy podczas 3 dni imprezy zaprezentowali 660 marek z całego świata. Co istotne każdy z gości mógł osobiście zapoznać się z możliwościami prezentowanego sprzętu – zarówno tego za 100 jak i za 2 miliony złotych.

Podczas targów odbyły się liczne spotkania z muzykami i muzycznymi ekspertami, wśród których nie mogło zabraknąć Lecha Janerki, Natalii Przybysz, Piotra Stelmacha, Marcina Bąkiewicza, Bartka Dziedzica, Mieczysława Stocha, Marka Niedźwieckiego czy Michaela Fremera. Na Scenie AVS koncerty dali: Olga Polikowska, Arek Kłusowski, Stach Bukowski, SWIERNALIS, Hash Cookie, LIMBOSKI, William’s Things, sanah i Tappahall.

Galeria zdjęć z Audio Video Show 2019: