Czerkawski CUP na Zimowym Narodowym: Przyjdź kibicować najlepszym hokeistom

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Mariusz Czerkawski to wybitny polski hokeista, który przez lata grał w amerykańskiej lidze NHL. Od roku 2015 razem z założonym przez siebie Stowarzyszeniem Sport 7 organizuje ogólnopolski turniej mini hokeja, którego finał odbywa się na PGE Narodowym. W tym roku na taflę Zimowego Narodowego najlepsze drużyny młodzików wyjadą 2 marca, by zmierzyć się w walce o trofeum.

Turnieje kwalifikacyjne do tegorocznej odsłony Czerkawski CUP na Zimowym Narodowym rozegrano w Krynicy Zdroju, Elblągu i Opolu. W spotkaniach mogły wziąć udział dzieci z rocznika 2010 i młodsze.

W finale VI edycji Czerkawski CUP na Zimowym Narodowym zmierzą się ze sobą drużyny MOSM Tychy, MUKS Naprzód Janów, JKH GKS Jastrzębie, ŁKH Łódź, UKS Olivia 17 Gdańsk, AH Legia Warszawa, MMKS Podhale Nowy Targ, UKS KTH Krynica – Zdrój i UKH Unia Oświęcim.

Głównym celem założonego w 2011 roku Stowarzyszenia Sport 7 jest aktywizacja dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, promocja wśród nich zimowych dyscyplin sportowych i zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Miasto Stołeczne Warszawa, patronat honorowy objął Polski Komitet Olimpijski, a jednym z patronów jest PGE Narodowy.

Harmonogram VI edycji Czerkawski CUP na Zimowym Narodowym:
  • 10:45 – Ceremonia otwarcia
  • 11.00 – 14.15 – Runda eliminacyjna
  • 14.45 – 15.45 – Trening z Mariuszem Czerkawskim
  • 16.15 – 18.00 – Runda finałowa
  • 18.15 – Ceremonia zakończenia
Zapraszamy do kibicowania wszystkich miłośników hokeja i sportów zimowych!

Wejście na imprezę jest bezpłatne i będzie się odbywać kołowrotem L. Mapka poniżej:


Więcej informacji - TUTAJ.

W galerii zdjęcia z ubiegłorocznej odsłony imprezy: