Klimatyczny koncert Kwiatu Jabłoni z wyjątkowymi gośćmi

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Przed PGE Narodowym odbył sie wyjątkowy koncert Kwiatu Jabłoni wieńczący ich letnią trasę koncertową. Na scenie pojawili się wyjątkowi goście, a konkretnie Julia Pietrucha, Vito Bambino, Ralph Kaminski oraz wspaniali muzycy znani z teledysków do utworów "Wodymidaj" czy "Drogi Proste".

Podczas ostatniego koncertu Kwiatu Jabłoni tego lata, promującego ich najnowszy album "Mogło być nic", zespół wystąpił w niezwykłej oprawie muzycznej. To specjalne wydarzenie zwieńczyło serię blisko 50 koncertów zagranych przez artystów w ostatnich tygodniach. 

Jako support na scenie na błoniach PGE Narodowego pojawił się zespół Rozen. Po nich zobaczyliśmy Kwiat Jabłoni, który kolejno zapraszał do utworów swoich gości. Artyści zagrali swoje najbardziej znane piosenki m.in. "Mogło być nic", "Dziś późno pójdę spać", "Wodymidaj" z Ralphem Kaminskim czy "Drogi Proste" z Julią Pietruchą. Jako ostatni z gości na scenie pojawił się Vito Bambino, który zaśpiewał utwór "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".

Na gości koncertu od godziny 18.00 czekała specjalna strefa. Można w niej było posiedzieć na leżaczkach i skorzystać z punktów gastronomicznych. Poniżej galeria zdjęć z koncertu!