Sting na PGE Narodowym. Zobacz zdjęcia!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy na swojej scenie gościł kolejną miedzynarodową gwiazdę - Stinga. Koncert na arenie był największym na całej trasie Brytyjczyka. Artysta na stadionie stworzył niezapomniany klimat i zagrał swoje największe hity. 

Przed koncertem Stinga na scenie pojawiła się Anna Maria Jopek oraz syn Brytyjczyka – Joe Sumner. O godzinie 20.45 goście zgromadzeni na stadionie usłyszeli po raz pierwszy gwiazdę wieczoru. Sting już na początku koncertu wykonał jeden ze swoich największych hitów "Englishman in New York".

W trakcie wydarzenia oczywiście nie zabrakło innych przebojów artysty. Goście zgromadzeni na arenie mogli usłyszeć takie utwory jak "Shape of My Heart", "Desert Rose" czy "Fields of Gold". 

Sting na scenie wykonał także największe hity zespołu "The Police", którego był wokalistą. Na PGE Narodowym usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak "Every Breathe You Take" czy "Roxanne".

Na zakończenie koncertu Brytyjczyk zaprosił na scenę polskiego aktora Macieja Sthura, który przetłumaczył jego apel wsparcia dla Ukrainy i walki o demokrację. Następnie artysta wykonał piosenkę "Fragil". 

Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.