Za nami kolejna edycja Roztańczonego PGE Narodowego!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Roztańczony PGE Narodowy to największy festiwal muzyki tanecznej w Polsce, który co roku przyciąga rzesze miłośników tego gatunku. Nie inaczej było 1 października 2022, gdy na PGE Narodowym pojawiły się nie tylko tysiące gości, ale i najbardziej rozpoznawalne gwiazdy, których piosenki śpiewają miliony Polaków.

Goście tegorocznej odsłony Roztańczonego PGE Narodowego mieli okazję zobaczyć i usłyszeć polskie gwiazdy, które biją w kraju rekordy popularności. W tym roku spełniły się również liczne życzenia fanów tego największego festiwalu tanecznego w kraju i na scenie połączyły się dwa, a nawet trzy światy. Ikony muzyki disco miały bowiem okazję podzielić się mikrofonem z najchętniej słuchanymi artystami wykonującymi utwory popowe i rapowe. Tego wieczoru każdy miał okazję znaleźć coś dla siebie.

Od godziny 19 na scenie, jedna po drugiej, zaczęły pojawiać się największe gwiazdy muzyki disco. Jako pierwszych mieliśmy okazję usłyszeć Weekend, który zawładnął publicznością swym hitem „Ona tańczy dla mnie”. Podczas tegorocznej edycji nie zabrakło również innych ikon polskiej sceny disco, czyli Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, którzy wykonali swoje największe hity takie jak "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los", powstałego w 2012 roku zespołu Piękni i Młodzi, którego singiel "Jedno słowo" zyskał status diamentowej płyty. Na scenie wystąpili także: Andre, trio Defis/MiłyPan/Bogdan Borowski czy zespoły Boys, Milano, Daj to głośniej, Top Girls oraz Discoboys.

Po występach artystów tworzących wielobarwną scenę disco, mikrofon przejęli artyści wykonujący muzykę pop i rap. 27-letni Norbert Smoliński występujący pod pseudonimem artystycznym Smolasty zaprezentował publiczności utwory takie jak „Duże oczy” i „Pijemy za lepszy czas”. Dawid Kwiatkowski zaśpiewał m.in.  "Bez Ciebie", czyli singiel promujący jego najnowszą, wydaną w 2021 roku płytę - w trakcie piosenki porwał całą publiczność, która bezbłędnie zaśpiewała z nim słowa refrenu. Na scenie rap/pop swe największe hity wykonali także Kubańczyk, Daria Marx, Qbik, Vibe House Club oraz Mr. Polska, który wystąpił z piosenką „Złote Tarasy”. 

Podczas blisko 4-godzinnej zabawy, płyta największego stadionu w Polsce zamieniła się w ogromny, taneczny parkiet. Fani muzyki rozrywkowej mieli okazję podziwiać spektakularną scenę, na której nie zabrakło efektów specjalnych, takich jak wyjątkowe wizualizacje graficzne czy też rozbłyskujące w rytm muzyki reflektory. Całość wyjątkowego show dopełniały gwiazdy, które na scenie zachwycały wokalem na żywo, porywały publiczność swoimi utworami z pierwszych list przebojów i prezentowały wyjątkowe stylizacje przygotowane specjalnie na ten dzień. 

Tej nocy wszystkie oczy skierowane były na Roztańczony PGE Narodowy! Obejrzyj galerię zdjęć z tego wydarzenia: