Zamknij

Zorganizuj spotkanie na PGE Narodowym w promocyjnych cenach

PGE Narodowy jest wyjątkowym miejscem dla organizatorów konferencji, targów i spotkań biznesowych, które oferuje inne możliwości niż hotele i typowe centra kongresowe. Jego przewagą jest wielofunkcyjność. Największy stadion w Polsce został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 84 pomieszczenia i ponad 50 tysięcy mkw. powierzchni biznesowej, możliwość łączenia ze sobą pomieszczeń, zaawansowana technologia oraz dźwiękoszczelna architektura pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych wydarzeń.

Konferencje i targi odbywają się w unikalnym otoczeniu obiektu sportowego, który znalazł się w elitarnej grupie ”UEFA Elite Stadiums”. Wielkie widowiska – mecze piłkarskie, siatkarskie, żużlowe, koncerty światowych gwiazd – są świetnym tłem, a często też pretekstem do spotkań biznesowych, podczas których uczestnicy nawiązują i pielęgnują trwałe kontakty.

Na co dzień, na potrzeby wydarzeń biznesowych, na PGE Narodowym udostępniane jest największe w Warszawie Centrum Konferencyjne oraz liczący 3,2 tys. mkw. powierzchni Biznes Klub, w którym można zorganizować np. galę dla kilkuset osób. Na organizatorów kameralnych spotkań biznesowych czekają również 62 loże oraz liczne przestrzenie niestandardowe.

Promo

Skala i różnorodność wydarzeń, które gości obiekt, pokazują jego potencjał. Przez 365 dni w roku w Centrum Konferencyjnym, Biznes Klubie, Galerii czy lożach PGE Narodowego odbywają się setki spotkań biznesowych. Wszystkie z pełną obsługą doświadczonego zespołu operacyjnego, który jest w stanie przygotować wydarzenie dla najbardziej wymagających klientów. Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego gwarantują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania.

Dla wszystkich organizatorów spotkań marzących o perfekcyjnym evencie, który na lata zapadnie w pamięci zaproszonych gości, operator stadionu przygotował ofertę specjalną. Organizując konferencje w terminie do 15 marca 2023 roku cena netto za 1 dzień wynosi:

  • 120 osób – od 3 200zł*
  • 250 osób – od 4 000zł*
  • 300 osób – od 5 000zł*
  • 500 osób – od 8 000zł*
Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie specjalnej oraz możliwościach unikalnych przestrzeni najnowocześniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać przestrzeń dostosowaną do Twoich potrzeb! Telefon: +48 22 295 95 55, e-mail: sprzedaz@2012plus.pl

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksy Cywilnego.