Zobacz, jak fani Beyoncé wypełnili PGE Narodowy swoją energią!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Za nami kolejny niezapomniany wieczór z Beyoncé na PGE Narodowym! Artystka wystąpiła na największym stadionie w Polsce dwukrotnie w ramach międzynarodowej trasy “Renaissance World Tour”. Środowy koncert w Warszawie zakończył europejską część tournée, a samo wydarzenie zachwycało zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Beyoncé ponownie udowodniła, że jest niezastąpioną królową muzyki rozrywkowej. Bogata scenografia, różnorodne stroje i imponujące układy choreograficzne - to wszystko sprawiło, że show było niesamowitym wydarzeniem które na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów. Podobnie jak album Renaissance, tak warszawski koncert w ramach Renaissance World Tour stanowił swoisty ukłon w stronę muzyki elektronicznej i tańca Vogue, które wyróżniały się swoja ekspresyjnością i kreatywnością. Oprócz piosenek z najnowszej płyty, w trakcie show nie zabrakło także największych hitów artystki, takich jak “Crazy in Love”, “Diva”, czy “Run the World (Girls)”.

Na koncercie zachwycaliście także Wy, fani! Wasze kolorowe stroje, cekiny, transparenty i szerokie uśmiechy sprawiły, że w trakcie dwóch dni PGE Narodowy wypełnił się pozytywną energią. Dzięki Waszemu entuzjazmowi i zaangażowaniu, atmosfera na arenie była niepowtarzalna. Jesteśmy dumni, że razem z Wami mogliśmy być częścią tak wspaniałego przedsięwzięcia. 

Dziękujemy, że odwiedziliście nas tak licznie! 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z drugiego koncertu na PGE Narodowym w ramach Renaissance World Tour, która poświęcona jest właśnie Wam, niesamowitym fanom.