Zamknij

Oferta specjalna dla grup: zwiedzanie + obiad

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie, na której na przestrzeni ostatnich lat odbyło się kilkaset spektakularnych wydarzeń muzycznych i sportowych. Obiekt przechodził liczne metamorfozy. Jedno pozostaje jednak niezmienne. To właśnie tutaj bije serce aktywnej Polski.

Najlepszym sposobem na odkrycie tajemnic największego stadionu w Polsce jest wzięcie udziału w wycieczce po arenie, podczas której wykwalifikowani przewodnicy w pełen pasji sposób opowiadają o historii i teraźniejszości stadionu, odsłaniając jego najbardziej kultowe i prestiżowe przestrzenie. Uczestnicy wycieczki mogą nie tylko zobaczyć płytę boiska, ale i zasiąść na trybunach czy zrobić zdjęcia w szatni reprezentacji Polski oraz przekonać się, jak wygląda centrum odnowy biologicznej, z którego podczas meczów korzystają piłkarze.


Jednym z niezwykłych miejsc na mapie PGE Narodowego jest również Strefa Kibica Sports Bar, który łączy pasję do sportu z doskonałym jedzeniem i niesamowitą atmosferą. Wraz z szefami kuchni tego wyjątkowego miejsca przygotowana została specjalna oferta dla grup, która obejmuje nie tylko wycieczkę po stadionie, ale także pyszny i zdrowy obiad serwowany w dedykowanej przestrzeni dla wycieczek grupowych znajdującej się w pobliżu Strefa Kibica Sports Bar. To idealna opcja dla osób, które chcą zobaczyć od zaplecza historyczne miejsce największych widowisk w Polsce i poczuć adrenalinę sportowych emocji, a następnie zjeść i naładować baterie przed kolejnym punktem na trasie.

W ramach oferty można wybrać jedną z trzech tras wycieczkowych z zestawem obiadowym zawierającym zupę, danie główne, deser i kompot w specjalnej cenie. Wybierając opcję "REZERWACJA GRUPOWA + OBIAD", można wybrać jeden z trzech wariantów obiadowych - mięsny, vege lub vegan.

W zależności od wybranej trasy cena biletu grupowego z obiadem to:

- Piłkarskie emocje 50zł

- Poczuj się jak VIP 53zł

- W centrum wydarzeń 53zł

Dla każdej grupy korzystającej z oferty przysługuje jeden darmowy bilet dla opiekuna na 10 biletów płatnych. Wystarczy wybrać jeden z trzech wariantów obiadowych dostępnych dla opiekunów, aby cieszyć się doskonałym jedzeniem i niezapomnianymi wrażeniami po pełnej wrażeń podróży zakamarkami PGE Narodowego.

Płatności można dokonać tylko kartą lub telefonem. 

Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć w regulaminie: https://wycieczki.pgenarodowy.pl/Regulamin_wycieczek

Pakiet zwiedzanie z obiadem można zakupić w sklepie internetowym PGE Narodowego na stronie www: https://sklep.pgenarodowy.pl/rezerwacja