P!nk: Summer Carnival 2023 na PGE Narodowym! Zobacz zdjęcia z tego niezapomnianego wieczoru!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Dziś na PGE Narodowym mieliśmy przyjemność gościć piosenkarkę i międzynarodową ikonę muzyki POP - P!NK! Artystka wystąpiła na największym stadionie w Polsce w ramach trasy koncertowej “Summer Carnival 2023” promującej najnowszy album “Trustfall’.

Wieczór rozpoczął się od koncertów gości specjalnych: Kidcutup, Margaret i VIKI Gabor. Trio rozgrzało publiczność przed gwiazdą wieczoru. 

P!NK znana jest ze swoich zapierających dech w piersiach występów na żywo. Tak też było 16 lipca na PGE Narodowym, gdy gwiazda wystąpiła w Warszawie w ramach trasy koncertowej "Summer Carnival 2023". Artystka przygotowała dla fanów prawdziwe muzyczne show z mistrzowskimi wokalami i imponującymi układami choreograficznymi. Nieodłączną częścią wystąpień P!NK są także akrobacje w powietrzu, w trakcie których unosi się nad zgromadzoną publicznością. 

Podczas koncertu, oprócz piosenek promujących najnowszy album, nie mogło zabraknąć największych hitów artystki, takich jak “Get the Party Started", "Raise Your Glass” i “So What”.

Kariera P!nk rozpoczęła się w 2000 roku, od tego czasu wydała 9 albumów, które zyskały międzynarodowy rozgłos i uznanie. W trakcie swojej kariery artystycznej, wokalistka zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Grammy Awards, Bilboard Music Awards i Brit Awards.