Pingpongowy PGE Narodowy 2023, czyli największy event w tenisie stołowym w Polsce!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Pingpongowy PGE Narodowy ponownie na największym stadionie w Polsce! Podobnie jak w poprzednich edycjach, w tym roku na płycie areny rozstawionych zostało aż 100 stołów do pingponga. Sobotni event zainaugurował sezon 2023/24 w krajowym tenisie stołowym.

Jak co roku, Pingpongowy PGE Narodowy skupił w jednym miejscu zarówno utalentowanych graczy, jak i miłośników tenisa stołowego. Pasjonaci sportu mieli szansę wziąć udział w amatorskich turniejach rozgrywanych w 65 kategoriach wiekowych. Na płycie PGE Narodowego odbył się także mecz o Superpuchar Polski, który zwyciężył Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

Wśród przygotowanych atrakcji w trakcie Pingpongowego PGE Narodowego znalazły się spotkania z gwiazdami polskiego tenisa stołowego oraz panele dyskusyjne z zawodnikami kadry Polski, międzynarodowymi sędziami tenisa stołowego i trenerami. Dla młodszych miłośników pingponga przygotowane zostały strefy animacji, a także gry, zabawy i konkursy sprawnościowe.

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć prawdziwych gwiazd pingponga. Na arenie pojawił się m.in. Lucjan Błaszczyk, wieloletni członek kadry narodowej i olimpijskiej w tenisie stołowym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.