Zamknij

Rekordowy koncert Dawida Podsiadło na PGE Narodowym!

Dawid Podsiadło zagrał niezapomniany koncert na PGE Narodowym! Na arenie pojawiło się ponad 80 tysięcy osób, co jest nowym rekordem publiczności w koncertowej historii największego stadionu w Polsce.

Dawid Podsiadło po czterech latach przerwy powrócił na PGE Narodowy, aby zagrać na arenie swój solowy koncert. Na okrągłej scenie 360 stopni usłyszeliśmy największe przeboje artysty oraz piosenki z jego najnowszego albumu "Lata Dwudzieste". Koncert rozpoczął się utworem "To Co Masz Ty", a zebrani goście usłyszeli później m.in. takie hity jak "Małomiasteczkowy", "Mori" czy "Matylda".

Podczas koncertu nie zabrakło także gości specjalnych. Razem z artystą na scenie gościnnie pojawili się Taco Hemingway, sanah oraz Artur Rojek. Ponadto w trakcie wydarzenia nie brakowało widowiskowych efektów specjalnych. Nad zebranymi na płycie areny gośćmi pojawiły się latające delfiny oraz spektakularne akcenty pirotechniczne.

Koncert na PGE Narodowym obejrzało ponad 80 tysięcy widzów i tym samym przeszedł on do historii jako najliczniejszy na największym stadionie w Polsce. To był wieczór pełen niespodzianek, wzruszeń i największych hitów Dawida Podsiadło. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy tak licznie pojawili się na PGE Narodowym!