Zamknij

Magiczny koncert sanah na PGE Narodowym!

Na PGE Narodowym byliśmy świadkami kolejnego, wyjątkowego koncertu, tym razem w wykonaniu sanah. To była prawdziwa Uczta nad Ucztami na największym stadionie w Polsce! Artystka stworzyła na arenie absolutnie magiczną atmosferę, a na scenie nie zabrakło znakomitych gości specjalnych.

Sanah już na początku wydarzenia podkreśliła, że występ na największym stadionie w Polsce był jej wielkim marzeniem, które w końcu się spełniło. Podczas koncertu artystka wystąpiła na scenie m.in. z Tomaszem Kotem, śpiewając utwór promujący film "Akademia Pana Kleksa". Później na stadionie razem z piosenkarką pojawił się też Muniek Staszczyk, z którym zaśpiewała utwór "Chłopaki nie płaczą". Gościnnie wystąpili również Grzegorz Turnau i Dawid Podsiadło.

Sanah stworzyła na arenie magiczną, muzyczną atmosferę. Nie brakowało wzruszeń i wyjątkowych aranżacji sceny. Artystka m.in. fruwała nad zebranymi na płycie gośćmi, a na PGE Narodowym mogliśmy usłyszeć wszystkie jej największe hity.

Jako ostatni z gości na scenie pojawił się Vito Bambino, a samo wydarzenie zakończyło się ponownym wykonaniem utworu "Eldorado". Artystka na koniec zaprosiła też na scenę wszystkich muzyków i gości specjalnych.

Poniżej możecie zobaczyć galerię zdjęć z tego niezwykłego koncertu!