Koncert Blanki na PGE Narodowym w ramach pikniku Odważ się być zdrowym!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniach 7-8 października na błoniach PGE Narodowego gościliśmy piknik rodzinny “Odważ się być zdrowym” organizowany przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka. Zobacz, jakie atrakcje czekały uczestników drugiego dnia wydarzenia!

Drugi dzień pikniku Odważ się być zdrowym był w pełni poświęcony zdrowiu psychicznemu młodych ludzi. Na terenach zewnętrznych PGE Narodowego odbył się bieg dla najmłodszych “SunDay RunDay”, którego celem było zwrócenie uwagi na problem, jakim są pogłębiające choroby psychiczne wśród dzieci i młodzieży. W trakcie wydarzenia funkcjonowały także specjalnie otwarte punkty, w których można było skorzystać z darmowej konsultacji psychologicznej. 

Dla zgromadzonych gości przygotowane zostały także atrakcje, takie jak: olimpiada sportowa, wspólne tworzenie muralu, czy debata “Heads Up” skupiająca się wokół wpływu aktywności fizycznej na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.

Piknik Odważ się być zdrowym został urozmaicony o występy muzyczne. Publiczność zebraną pod sceną rozgrzała Blanka, reprezentantka Polski w 67. edycji konkursu Eurowizji 2023 i autorka przeboju “Solo”. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!