Konferencja Data Science Summit na PGE Narodowym [ZDJĘCIA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na PGE Narodowym odbyła się największa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej niezależna konferencja Data Science Summit, dotycząca szeroko pojętych analizy, przetwarzania i wizualizacji danych. Wydarzeniu towarzyszyło także Expo z dostawcami technologii i rozwiązań data science oraz aktualnie rekrutującymi pracodawcami. Podczas tegorocznej edycji zobaczyliśmy m.in. ponad 200 wystąpień najlepszych prelegentów z różnych środowisk i branż. Poniżej zdjęciowa relacja z tego wydarzenia.

Wydarzenie Data Science Summit odbyło się w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego. Arena posiada największe centrum konferencyjno-kongresowe w Warszawie, które jak magnes przyciąga przedsiębiorców, chcących zorganizować swoje wydarzenia w nowoczesnej i przestronnej lokalizacji. PGE Narodowy dysponuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biznesowej oraz wieloma niestandardowymi pomieszczeniami, które idealnie sprawdzają się podczas organizacji tego typu spotkań. 

Szukasz wielofunkcyjnej przestrzeni do organizacji swojego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Tel.: +48 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl