Wielka Fabryka Elfów na PGE Narodowym już otwarta!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W Wielkiej Fabryce Elfów trwa wielkie odliczanie. Już niedługo dzieci będą mogły odwiedzić ją na PGE Narodowym i przeżyć świąteczne przygody z eliksirem świątecznego nastroju!

Czy wiecie, że w Warszawie, od 22 listopada do 13 stycznia, dzieci przy wykorzystaniu wszystkich swoich zmysłów oraz w atmosferze dobrej zabawy, będą mogły odkryć prawdziwą magię świąt? Takie cuda mają miejsce tylko w Wielkiej Fabryce Elfów, która po raz kolejny zawita do Warszawy i będzie można ją odwiedzić ją na PGE Narodowym.

W Wielkiej Fabryce Elfów trwają intensywne przygotowania do świąt. Zabawki dla młodszych oraz dla starszych – wszystkie Elfy pilnie pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów. Święty Mikołaj już także szykuje się do podróży i spędza ostatnie chwile na odpoczynku, aby nabrać sił do pracy. W odwiedziny przychodzi do niego elf Niezdarek i częstuje go eliksirem uśmiechu. Niestety, jak to Niezdarek, pomylił magiczne receptury...

Eliksir okazuje się być eliksirem antyświątecznym i Święty Mikołaj traci ochotę na rozdawanie prezentów! Co teraz?! Kto odwiedzi w tym roku odwiedzi wszystkie dzieci, aby obdarować je wymarzonymi prezentami?

Elf Ważniak musi szybko coś wykombinować i znaleźć składniki, aby odczarować Mikołaja zanim będzie za późno! Nie jest to łatwe, bo czasu jest bardzo mało. Na szczęście Elf nie jest sam - odwiedzające Fabrykę dzieci, wraz z Elfami Przewodnikami, muszą ruszyć w poszukiwaniu składników na eliksir świątecznego nastroju. Czy zdążą je znaleźć i przywrócić Świętemu Mikołajowi chęć do rozdawania prezentów?

Na dzieci w wieku od 3 do 10 lat czeka szereg atrakcji i wyzwań, w tym zadania ruchowe, zręcznościowe i zagadki logiczne. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, bo na tym właśnie polega magia świątecznej zabawy i współpracy w Wielkiej Fabryce Elfów!

Na co mogą liczyć najmłodsi? Na całą masę zagadek i przygód, a przede wszystkim na dobrą zabawę podczas przemierzania bajecznych i kolorowych przestrzeni Wielkiej Fabryki Elfów, które to zachwycają na każdym kroku! Do odwiedzin zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i klientów indywidualnych. Organizator Fabryki oferuje również możliwość organizacji eventów firmowych oraz urodzin dla dzieci w wyjątkowym, świątecznym klimacie. 

Więcej informacji, a także możliwość zakupu biletów -> na stronie: warszawa.wielkafabrykaelfow.pl