Zobacz zdjęcia z Warsaw Coffee Festival 2024 na PGE Narodowym!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W weekend, 10 i 11 lutego w przestrzeniach PGE Narodowego gościliśmy największe kawowe wydarzenie w tej części Europy, czyli Warsaw Coffee Festival. Nie zabrakło atrakcji zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z kawą. Zobacz zdjęcia!

Na festiwalu obecnych było ponad 100 wystawców, dostawców i producentów, którzy oferują najlepszej jakości kawy i akcesoria. Dzięki temu, uczestnicy mieli doskonałą okazję, aby poznać różnorodność smaków, aromatów i form podawania kawy, a także dowiedzieć się o ciekawych sposobach jej parzenia. Podczas festiwalu goście mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat kawy poprzez rozmowy z ekspertami oraz możliwość degustacji kaw pochodzących z różnych zakątków świata. Wśród atrakcji na wydarzeniu znalazły się także szkolenia, prelekcje, czy cupping. W ramach Warsaw Coffee Festival na PGE Narodowym odbyły się Mistrzostwa Polski Barista i Mistrzostwa Polski Brewers organizowane przez SCA Polska.

Jedną z przestrzeni, w której odbył się Warszawski Festiwal Kawy jest Biznes Klub. Jest to najbardziej prestiżowa przestrzeń PGE Narodowego, która oferuje doskonałe warunki organizatorom targów, wystaw, czy konferencji. Widok na płytę areny oraz dostęp do promenady i trybun VIP dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter tego miejsca, gdzie możliwe jest zorganizowanie wydarzenia nawet dla kilkuset osób.

Chcesz zorganizować swój event w prestiżowych przestrzeniach największego stadionu w Polsce? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Tel.: (+48) 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl