Własna firma pod znaną marką, czyli Targi Franczyza na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniach 15-16 marca w Galerii PGE Narodowego gościliśmy wiosenną edycję Targów Franczyza. W ciągu dwóch dni na arenie odbyły się liczne spotkania biznesowe, podczas których zaprezentowano aż 60 konceptów franczyzowych. Wydarzenie przyciągnęło licznych odwiedzających zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką oraz oferowały możliwość uczestnictwa w Seminarium Własnego Biznesu, mającym na celu pogłębienie wiedzy na temat franczyzy.

Targi Franczyza odbyły się w Galerii PGE Narodowego, przestrzeni doskonale dostosowanej do organizacji różnorodnych wydarzeń o charakterze wystawienniczym i targowym. Do największych atutów tego miejsca zaliczyć można m.in. bliskie sąsiedztwo z Recepcją Główną, bezpośredni dostęp do trybun obiektu oraz możliwość wydzielenia zamkniętych sal konferencyjnych dzięki mobilnym ścianom. W przypadku dużych wydarzeń możliwe jest także powiększenie tej przestrzeni o przestronne foyer, centrum konferencyjne, a nawet promenadę wewnętrzną stadionu. To wszystko sprawia, że Galeria jest idealnym miejscem do organizacji nie tylko targów, ale także wystaw, konferencji, a nawet pokazów mody.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach biznesowych PGE Narodowego? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tel. +48 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl
www.biznes.pgenarodowy.pl