https://pgen.pl/assets/cache/39f81a0238dbbfa1956afa02fb0f4f6e_750_319_optim.jpg

Informator na Kinder Urodziny

14 października na PGE Narodowym będziemy świętować 50. urodziny marki Kinder. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami. 

HARMONOGRAM:

09.00 – 15.00 – Strefa Zabawa (podzielona na trzy sloty. Można wejść tylko na ten, na który pobrało się bilet)
16:30 – otwarcie bram na Koncert Pełen Marzeń
19.00 – rozpoczęcie koncertu
20.00 – zakończenie koncertu

W przypadku Koncertu Pełnego Marzeń prosimy o zwracanie uwagi na zamieszczone na biletach informacje, dzięki którym można sprawnie dotrzeć na wyznaczone miejsce: numer bramy (w przypadku miejsc stojących) oraz numery wejścia, sektora, rzędu i miejsca (w przypadku miejsc siedzących). 

WEJŚCIA:

Goście posiadający bilety na Strefę Zabaw wchodzą na stadion bramą nr 4, dotyczy to także osób niepełnosprawnych.

Osoby posiadające bilety na Koncert Pełen Marzeń wchodzą na wydarzenie bramami nr 2, 3, 4, 10 oraz 11. Polecamy wybór bramy, która została wskazana na bilecie.

UWAGA! W przypadku Strefy Zabaw goście będą mogli wjeżdżać na stadion z wózkami dla dzieci i wózkami inwalidzkimi. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie to jednak możliwe podczas wieczornego koncertu. Wózki dziecięce będzie trzeba pozostawić w depozytach przy bramach wejściowych, a osoby na wózkach inwalidzkich będą mogły korzystać ze stałych miejsc dedykowanych na poziomie promenady dolnej trybuny.

BILETY:

Bilety na wydarzenie są bezpłatne, ale wymagana jest ich wcześniejsza rezerwacja. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem sklepu internetowego: www.sklep.pgenarodowy.pl. Wszyscy goście wydarzenia niezależnie od wieku muszą mieć bilet.

Nie będzie możliwości otrzymania biletu na miejscu w dniu imprezy.

PARKING:

Dla uczestników koncertu dostępny jest parking na błoniach PGE Narodowego, czynny w godzinach 07.00 - 21.00. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że wolne miejsca postojowe będą jeszcze dostępne (wjazdówki do nabycia w sklepie internetowym: www.sklep.pgenarodowy.pl). Wjazd na parking od strony ulic Sokolej i Targowej. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu.

UWAGA! Jeśli wybierają się Państwo zarówno na Strefę Zabaw jak i Koncert Pełen Marzeń, aby móc ponownie wjechać na parking na PGE Narodowym, należy zachować paragon z parkingu lub pokazać bilet elektroniczny.

W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do Ronda Waszyngtona. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

WYŁĄCZENIA ULIC:

Ulica Siwca wyłączona z ruchu kołowego.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

W przypadku Strefy Zabaw wejście dla osób niepełnosprawnych odbywa się bramą nr 4, a na Koncert Pełen Marzeń bramą nr 1. Bramą wjazdową dla osób niepełnosprawnych jest brama nr 1. Wjazd odbywa się na podstawie biletu na miejsca N i legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej.

PRZEDMIOTY ZABRONIONE:

Broń, materiały wybuchowe, noże
Kaski, parasolki
Butelki, kubki, dzbanki o pojemności większej niż 0,5 l
Materiały pirotechniczne
Napoje alkoholowe, narkotyki
Materiały rasistowskie, ksenofobiczne, polityczne, propagandowe
Maszty flagowe lub banerowe o większej długości niż 1 m i średnicy niż 1 cm
Banery lub flagi o wymiarach większych niż 2,0 m x 1,5 m
Profesjonalne aparaty fotograficzne, kamery wideo, statywy, tablety, drony, wszelkie urządzenia audio - video (za wyłączeniem wszystkich rodzajów telefonów komórkowych)
Zwierzęta
Gaz w aerozolu, substancje żrące, łatwopalne, barwniki
Pudła, torby, plecaki, walizki i inne przedmioty o wymiarach większych niż 25 x 25 x 25 cm
Megafony, syreny, inne urządzenia emitujące dźwięk
Wskaźniki laserowe
Wuwuzele
Części ubioru zakrywające twarz, kominiarki
Podczas Koncertu Pełnego Marzeń – wózki dziecięce

DEPOZYTY:

Część I wydarzenia – brama nr 4.
Część II wydarzenia – bramy nr 2, 3, 4, 10, 11.

Link skrócony: www.stdn.pl/dc682

Co o tym sądzisz?