https://pgen.pl/assets/cache/73c64ba7fe833b1ddaedd948d6d57dcf_750_319_optim.jpg

Nagroda "Dobry Wzór 2018" dla aplikacji mobilnej PGE Narodowego

Informacje o aktualnych wydarzen, sprawdzenie widoku z dowolnego sektora przed zakupem biletów, interaktywne mapy stadionu czy model 3D areny to tylko niektóre funkcjonalności aplikacji, którą Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyróżnił nagrodą "Dobry Wzór 2018".

"Dobry Wzór" to znak, którym Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku nagradza dobrze zaprojektowane produkty dostępne na polskim rynku. W konkursie biorą udział innowacyjne produkty, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem, rozwiązaniami funkcjonalnymi i walorami rynkowymi. Nagroda jest przyznawana już od 25 lat. 

— Jedną z naszych aspiracji jest dążenie do utrzymania statusu jednego z najbardziej nowoczesnych obiektów wielosportowych w Polsce. Poza najlepszymi doznaniami, które powstają na PGE Narodowym w trakcie wydarzeń całostadionowych, spotkań biznesowych czy mniejszych imprez prywatnych, chcemy także na co dzień dobrze komunikować się z naszymi gośćmi. Dlatego zespół stadionu nieustannie udoskonala sposoby dotarcia do uczestników naszych imprez. Jestem dumna z faktu, że te starania są zauważane i nagradzane tak wyjątkowymi nagrodami, jak "Dobry Wzór 2018" — mówi Alicja Omięcka, Prezes operatora PGE Narodowego.

Pracami związanymi z przygotowaniem, projektowaniem i wdrożeniem aplikacji mobilnej PGE Narodowego kierował Paweł Struk. Aplikacja została przygotowana na telefony z systemami Android oraz iOS i jest bezpłatna.


 


Co daje aplikacja PGE Narodowego?
  • Aktualną listę wydarzeń w podziale na interesujące Cię kategorie z funkcją szybkiego dodawania przypomnień do Twojego lokalnego kalendarza
  • Możliwość dodawania wydarzeń do ulubionych co pozwala na dostęp do pełnych informacji o wydarzeniu i dodatkowych funkcjonalności
  • Wyjątkowe, atrakcyjne kody rabatowe
  • Możliwość sprawdzenia widoku z dowolnego sektora jeszcze przed zakupem biletów
  • Dostęp do najświeższych aktualności z życia PGE Narodowego
  • Interaktywne mapy wszystkich poziomów stadionu z możliwością wyznaczenia sugerowanej ścieżki dojścia (wersja beta)
  • Unikalny model 3D areny, również w wersji AR

Link skrócony: www.stdn.pl/45bd7

Galeria

Co o tym sądzisz?