Skorzystaj z udogodnień, jakie daje mobilna aplikacja PGE Narodowego

17 grudnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jeśli kiedykolwiek przebywając na stołecznej arenie, poczuliście się zagubieni, powinniście czym prędzej zainstalować aplikację mobilną PGE Narodowego. Aplikacja dostępna jest za darmo. Oto jej trzy największe zalety.

Opracowana przez zespół pracowników PL.2012+ oficjalna aplikacja mobilna przeznaczona jest dla wszystkich osób, które pragną poznać lub odwiedzić PGE Narodowy. Doskonale nadaje się także jako źródło informacji o aktualnych wydarzeniach, które odbywają się na stołecznej arenie. Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyróżnił ją tytułem "Dobry Wzór 2018".

Aktualny kalendarz wydarzeń

Chcesz wiedzieć co dzieje się danego dnia? Zajrzyj do sekcji "Kalendarz Wydarzeń". Możesz polubić konkretne wydarzenie, aby nie przegapić o nim żadnej informacji. Powiadomienia będą pojawiać się na twoim telefonie.

Widok z każdego sektora

Planujesz kupić bilety na mecz, ale nie wiesz, czy boisko będzie dobrze widoczne z twojego miejsca? Nic prostszego. Dzięki aplikacji możesz sprawdzić jaki będziesz mieć widok z każdego sektora areny. Wejdź do "Strefy Rozrywki", następnie "Widok z krzesełka" i wybierz swój sektor.

Interaktywna mapa

Chciałbyś opracować trasę dojścia do konkretnego miejsca na stadionie? Funkcjonalność w wersji beta podpowie jak to zrobić. Wejdź na "Plan Stadionu" lub "Mapy", a następnie kliknij w ikonę pinezki.

Jeśli do trzech powyższych funkcjonalności dodamy jeszcze możliwość:
  • obejrzenia PGE Narodowego w modelu 3D lub w wersji AR,
  • przeczytania aktualności oraz informacji o parkingach,
  • zdobycia kodów promocyjnych,

z pewnością dojdziecie do wniosku, że warto po nią sięgnąć i zainstalować. Możecie to zrobić tutaj: