Przegląd najważniejszych wydarzeń 2019 roku na PGE Narodowym

18 grudnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Być może u części z Was zima nie budzi większego entuzjazmu i na samą myśl o białym szaleństwie dostajecie gęsiej skórki. Jeśli zamiast wyjazdu na narty planujecie już przyszłe wakacje, jeśli do wiosny nie ruszycie się spod ciepłego koca  ten artykuł jest dla Was.

Za nami ostatnia całostadionowa impreza, którą był "Koncert dla Niepodległej". Zbliżający się koniec roku skłania do myślenia o kolejnych wydarzeniach, które poruszą nasze serca lub rozgrzeją do czerwoności kibicowskie emocje. Większość z nich przypadnie na ciepłe miesiące roku.

Oto krótka lista największych wydarzeń 2019 roku, które odbędą się na PGE Narodowym. Już dziś zachęcamy was do śledzenia najświeższych newsów i rezerwowania wolnych miejsc w grafikach.

Finał Pucharu Polski 2019 w piłce nożnej (maj) oraz mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. To będzie ekscytujący rok dla kibiców piłkarskich. Biało-Czerwona Twierdza zostanie zapewne niejeden raz wypełniona po brzegi, a chóralne śpiewy kibiców słychać będzie za Wisłą. W końcu to mecze o najwyższą stawkę. W eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020 reprezentacja Polski zmierzy się z Łotwą, Izraelem, Austrią, Macedonią i Słowenią.

2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland (maj). O tym, że żużel w Polsce ma się dobrze, wiemy od dawna. My po raz kolejny postaramy się udowodnić, że żużel na PGE Narodowym to wydarzenie światowej klasy. To także szansa dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z żużlem. Wystąpi światowa czołówka zawodników, więc emocje gwarantowane.

Koncerty światowych gwiazd. W okresie wakacyjnym fanom muzyki aż ciężko będzie wybrać spośród artystów występujących na stołecznej arenie. Na PGE Narodowym wystąpią m.in.: Phil Collins: Not Dead Yet: Live 2019 (czerwiec), Bon Jovi: This House Is Not For Sale Tour (lipiec), P!NK Beautiful Trauma World Tour 2019 (lipiec) oraz Metallica WorldWired Tour (sierpień).

Roztańczony PGE Narodowy 2019 (wrzesień). Ten koncert to już klasyk na PGE Narodowym. O ile miesiące wakacyjne będą wybrzmiewać muzyką pop i rock, we wrześniu królować będzie disco. Spodziewamy się roztańczonej publiczności i mnóstwa pozytywnych emocji, w które wprowadzą Was takie gwiazdy jak Zenon Martyniuk czy Marcin Miller.

A Wy? Na którą imprezę czekacie najbardziej?