https://pgen.pl/assets/cache/ec89ca7e5feedca213ae7c06a35c17ef_750_319_optim.jpg

Wycieczki po PGE Narodowym w dniu 6 stycznia

Chcesz aktywnie i ciekawie spędzić dzień wolny od pracy? Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po PGE Narodowym. Specjalnie dla Was arena będzie otwarta 6 stycznia!

Wycieczki będą czynne od godziny 9.00 do 20.00, przy czym ostatnia z nich ruszy o godzinie 19.00. Macie zatem cały dzień, aby odwiedzić największy polski stadion i zobaczyć to wyjątkowe miejsce od środka. Dostępne będą trzy trasy do wyboru: 

Każda z tras jest wyjątkowa i opracowana pod kątem potencjalnych zainteresowań gości. Trasa "Piłkarskie Emocje" poprowadzi was do strefy zawodniczej, w której swoje miejsce ma Reprezentacja Polski oraz centrum medialnego, przeznaczonego dla dziennikarzy. W przypadku trasy "Poczuj się jak VIP", oprócz przestrzeni przeznaczonych głównie dla sportowców, zobaczycie również najbardziej ekskluzywne miejsca, w których pojawiają się znani goście. Trasa "PGE Narodowy dla Seniora" została tak pomyślana, aby zapewnić uczestnikom jak największy komfort i łatwość przemieszczania. Każda z wymienionych wyżej tras prowadzi przez wyjątkowe miejsca i pozwoli poznać stadion od środka. 

Nie zwlekaj zatem z decyzją i już dziś kup bilet na wycieczkę po PGE Narodowym! Bilety dostępne są w sklepie online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

Cennik i więcej informacji o naszych wycieczkach znajdziesz na: www.wycieczki.pgenarodowy.pl

Zapraszamy!

Link skrócony: www.stdn.pl/3599b

Co o tym sądzisz?