Zamknij

Zagraj na PGE Narodowym

24 marca na PGE Narodowym Reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Łotwą. Półtora tygodnia przed pierwszym gwizdkiem 25 tirów przetransportuje na stadion w Warszawie murawę ważącą prawie 600 ton. Na hodowanej ponad 17 miesięcy trawie piłkarze będą walczyć o awans do Euro 2020, a uczestnicy akcji "Zagraj na PGE Narodowym" rozegrają własne mecze. To już ostatnia szansa na zamówienie i przeżycie niesamowitej przygody na murawie PGE Narodowego. Jeśli zgłosisz się do nas teraz, otrzymasz 15 % zniżki!

Już za niecały miesiąc Polacy zagrają z Łotyszami w ramach eliminacji do Euro 2020. Od 14 marca na PGE Narodowym rozpoczną się przygotowania do tego spotkania.

Na stadion trafi aż 450 rolek murawy o wymiarach 2,4 m na 8 m każda. Następnie rozpocznie się instalacja trawy i jej pielęgnacja, czyli szczotkowanie i koszenie. Murawa będzie układana pod odpowiednim kątem nachylenia - spadek kopertowy, czyli od środka boiska o wartości min. 0,5%. Do dnia meczu trawa będzie koszona na wysokość 27 mm, a w dniu meczu na 23 mm.

Już dziś PGE Narodowy stwarza unikalną możliwość wynajęcia boiska i rozegrania spotkania na profesjonalnej murawie, na której reprezentanci Polski walczyli w eliminacjach do euro 2020. W ofercie są m.in. szatnia reprezentacji dla drużyny, obsługa profesjonalnych sędziów, miejsca dla kibiców na trybunie VIP.Poznaj szczegóły oferty:
tel. +48 22 295 95 55
mail sprzedaz@2012plus.pl