Kupuj bilety tylko w oficjalnych punktach dystrybucji

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz grzywnę został skazany nieprawomocnym wyrokiem mężczyzna oskarżony o kradzież biletów na jeden z meczów piłki nożnej, który w ubiegłym roku odbył się na PGE Narodowym. Taką decyzję podjął Sąd Rejonowy dla Warszawy-Pragi Południa.

Bilety na wszystkie wydarzenia odbywające się na PGE Narodowym są sprzedawane poprzez oficjalne kanały dystrybucji ich organizatorów. Zakup biletów poza tymi kanałami sprzedaży może nieść ryzyko wejścia w posiadanie wejściówek, które mogły zostać wcześniej skradzione.

Dodatkowo zgodnie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń karalna jest dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie w celu dalszej odsprzedaży z zyskiem.

Przypominamy, że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do ich sprzedaży i dystrybucji. W przypadku wydarzeń organizowanych na PGE Narodowym osoby posiadające bilety nabyte od nieuprawnionych podmiotów nie zostaną wpuszczone na arenę.

Co o tym sądzisz?