Rusza 5. sezon toru "Kartingowy Narodowy"

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Gratka dla fanów adrenaliny i szybkości. W pierwszy weekend kwietnia rusza "Kartingowy Narodowy". Sprawdź, jakie atrakcje przewidział z tej okazji organizator.

Tak jak w zeszłym sezonie, organizatorem jest A1Karting, który zapewnia profesjonalną obsługę toru. Został on opracowany przy współpracy specjalistów, dzięki czemu jazda po nim jest bezpieczna, komfortowa, ale także emocjonująca. Sprzedaż biletów oraz rejestracja prowadzone będą przy bramie nr 9, a sam tor umiejscowiony zostanie przy bramie nr 8.

Pierwszego dnia funkcjonowania toru, 6 kwietnia, przewidziane są jazdy dla dorosłych oraz prezentacja wyczynowych gokartów zawodników. O godzinie 20.00 odbędzie się wyścig oficjalnie inaugurujący 5. sezon toru "Kartingowy Narodowy". Nagrodami będą vouchery zniżkowe na profesjonalne treningi jazdy na gokarcie. Zapisy: biuro@kartingowynarodowy.pl lub +22 290 56 33 wew. 1. W niedzielę, 7 kwietnia, jazdy dla dzieci i dorosłych odbywać się będą pod okiem Mistrza Polski w kartingu wyczynowym. A wszystko to w promocyjnych cenach.

Przypominamy także, że zgodnie z Regulaminem z Toru nie mogą korzystać:
- osoby pod wpływem środków odurzających
- osoby biorące leki, które mogą osłabić koncentrację
- osoby cierpiące na choroby serca
- osoby cierpiące na choroby kręgosłupa
- osoby z problemami kardiologicznymi i nadciśnieniem
- kobiety w ciąży

Życzymy wam udanego sezonu!